Reklama
21 Kwietnia 2019 Niedziela
Dziś imieniny: Jarosława, Konrada, Selmy
Do końca roku zostało 255 dni.
Reklama
Reklama

 
Radni PiS – o boisku i... „bałaganie w urzędzie”
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
sobota, 10 grudnia 2016 17:59


Troje radnych Prawa i Sprawiedliwości pochwaliło się ukończeniem budowy wielofunkcyjnego boiska na osiedlu „Południe” którego byli inicjatorami. Skrytykowali również prezydenta twierdząc, że „w Urzędzie Miasta panuje bałagan, a Piotr Niedźwiecki nie panuje nad swoimi urzędnikami”. (Film - wkrótce na www.TELEWIZJACENTRUM.pl)

 

Na briefingu w Zespole Szkół przy ul. Złotej, troje radnych PiS: Andrzej Dutkiewicz, Milena Piotrowska i Daniel Stec, ogłosili ukończenie budowy boiska wielofunkcyjnego przy „szóstce".

 

- Cieszymy się, że ono powstało. Nie cieszymy się, że powstało tak późno, ponieważ jest to kilkumiesięczne opóźnienie, ale trudno. Niestety, Urząd Miasta działa, jak działa. (…) Najważniejsze, że ta inwestycja została zrealizowana, ponieważ jak państwo wiedzą, nie wszystkie inwestycje 2016 roku zostały zrealizowane przez Urząd Miasta i Piotra Niedźwieckiego – powiedział radny Dutkiewicz.

 

Boisko przy „szóstce” kosztowało około 850 tysięcy złotych, ze 150-tysięcznym dofinansowaniem. Korzystać będą z niego przede wszystkim dzieci i dorośli z całego osiedla południe. W skład tego obiektu wchodzą boiska do koszykówki i piłki nożnej. Boisko ma sztuczną nawierzchnię i sztuczne oświetlenie.

 

- Chcieliśmy pokazać państwu, że radni Prawa i Sprawiedliwości dotrzymują danego słowa. Kiedy dwa lata temu w kampanii wyborczej obiecywaliśmy powstanie takiego właśnie boiska wielofunkcyjnego na największym i najmłodszym osiedlu naszego miasta: osiedlu Południe, dzisiaj to boisko powstało, a więc nie była to pusta obietnica – powiedziała radna Milena Piotrowska

 

Radni PiS wspomnieli także o porozumieniu z władzami powiatu odnośnie budowy ronda u zbiegu ulic Piwna/Dolna/Paprocka dając znać, że to także ich inicjatywa.

Dalsza część konferencji przerodziła się już w ostrą krytykę działań urzędującego prezydenta, a właściwie – zdaniem radnych PiS – braku działań z jego strony. Na pytanie „dlaczego akurat troje radnych ogłasza zakończenie miejskiej inwestycji, co zwykle przecież ogłaszają urzędnicy”, radny Dutkiewicz wyjaśnił, że to właśnie troje radnych PiS było inicjatorami budowy tego obiektu. Zarzucił przy tym prezydentowi, że to on podpina się pod różne przedsięwzięcia, których nie był inicjatorem. Jako przykład podał boisko wielofunkcyjne przy Szkole Podstawowej nr 2.

 

- Powstało to boisko wielofunkcyjne z Budżetu Obywatelskiego, tymczasem mieszkańcy Zduńskiej Woli dowiedzieli się, że to pan Piotr Niedźwiecki jakoby wybudował to boisko. My takich rzeczy nie robimy. (…) Praktycznie wszystkie inwestycje w mieście są opóźnione. Wynika to z tego, że w Urzędzie Miasta panuje bałagan, a Piotr Niedźwiecki nie panuje nad swoimi urzędnikami – podsumował Dutkiewicz.

 

 


See also:
Najnowsze artykuły:

Aktualizowany: sobota, 10 grudnia 2016 18:07
 

Komentarze 

 
#12 Gustaw 2016-12-14 23:49
Trzeba jeszcze paru specjalistów w biurze Rozwoju i Inwestycji zatrudnić to może będzie lepiej?:)Kierownicy budowy i inspektorzy nadzoru mają z nich niezłą polewkę na odbiorach robót.
Cytować
 
 
#11 Rodzic 2016-12-13 13:59
Największym "sukcesem" PiS i byłego już wiceprezydenta jest "wygaszenie" WOŚP w gimnazjum nr 1 przez Panią Iwonę Kulisiewicz, dyrektorkę z nadania PiS.
Cytować
 
 
#10 lakka 2016-12-13 13:15
uczepiło się gówno okrętu i woła "płyniemy"
Cytować
 
 
#9 Piotrek 2016-12-13 08:45
A rozumu nadal brak Wy nosicie na sztandarach Bolka, który z komuchami wódę chlał,a kolegów i przyjaciół sprzedał za marne srebrniki, narażając ich zdrowie i życie.Kasę brał za donosy.To dopiero trzeba być kanalią. Wolę Kaczyńskiego i Piotrowicza.Na nich nic nie macie,a Twoja wylewająca się żółć o tym dobitnie świadczy.Wesołych Świąt bez(rozumny)
Cytować
 
 
#8 rozumny 2016-12-12 23:10
Cześć Piotruś,małym człowieczkiem to jest dziad żoliborski i jego kolega komuch-obłudnik co się kreuje na bohatera stanu wojennego.Tak więc Piotruś koniecznie wstąp w szeregi tej sekty jestem pewien że się tam doskonale odnajdziesz.
Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt.
rozumny - "Polak gorszego sortu."
Cytować
 
 
#7 mirwojski 2016-12-12 20:40
G...o tak jak łata jest widoczne na wszystkim do czego się "przylepi". Jeszcze trochę i okaże się że Igrzyska Olimpijskie też wymyślili , ba ... obiecali nawet ludziom ...
Cytować
 
 
#6 Piotrek 2016-12-12 18:06
Cytuję rozumny:
Lansują się pis-iewicze jakby z własnych pieniędzy i własnymi rękoma to zbudowali,dobro dzieje od siedmiu boleści się znaleźli.


Tacy sami jak Rychlik z POwiatu (bez)rozumny On pewnie też dobrodziej z własnych pieniędzy i własnymi rękoma drogę pobudował ,a o przecięciu wstęgi nie zapomniał Twoje wpisy świadczą o tym ,że żółć ci się przelewa jak czytasz coś pozytywnego o Pis-e mały człowieku
Cytować
 
 
#5 Jesion 2016-12-12 13:08
inicjatorzy :DDDD ale beka :)
Cytować
 
 
#4 rozumny 2016-12-12 10:39
Lansują się pis-iewicze jakby z własnych pieniędzy i własnymi rękoma to zbudowali,dobro dzieje od siedmiu boleści się znaleźli.
Cytować
 
 
#3 Lolek bo nie Bolek 2016-12-12 09:03
Śmieszni jesteście . Jak interes jest Niedźwiedzia trzeba chwalić i w piętki całować , jak interes się kończy trzeba gnoić . A może by tak młody akwariowy oddał swoje prezesowe 13 tys. na cele spoleczne skoro taki ideowy jest ? To mamy pisowcow , pzprowcow , platfusow od oleszczykowskie go . Jakoś tym ideowym radnym to nie przeszkadza- mordki maja zamknięte a No tak bo praca jest - najważniejszy priorytet w polityce i pieski nie szczekają . Oj gdyby tak stary akwariowy wrócił na stołek oj pieski przestałyby szczekać a wręcz lizalyby to co trzeba.
Cytować
 

Dodaj komentarz

Użytkownicy zarejestrowani mogą wprowadzać komentarze bez moderacji. Zachęcamy do rejestracji na portalu ezdunska.pl


Kod antysapmowy
Odśwież

 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski