Reklama
23 Sierpnia 2017 Środa
Dziś imieniny: Apolinarego, Miły, Róży
Do końca roku zostało 131 dni.
Reklama
Reklama

Logowanie


 
Aktualności
Poszukiwani w związku z kradzieżą obuwia [FOTO]
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
piątek, 02 grudnia 2016 21:33

 Policja poszukuje mężczyzn widocznych na opublikowanych zdjęciach pochodzących z monitoringu. Podejrzani są o kradzież markowego obuwia.


 


Do zdarzenia doszło 27 października 2016 roku. w jednym ze sklepów sportowych w centrum Zduńskiej Woli. Wówczas, nieustaleni dotąd sprawcy dokonali kradzieży 4 par markowego obuwia o łącznej wartości ponad 900 złotych. O dokonanie tej kradzieży podejrzania są właśnie widoczni na zdjęciach z monitoringu dwaj meżczyźni. W związku z tym, że dotąd nie udało się ustalić ich tożsamości, Prokurator Rejonowy w Zduńskiej Woli wydał zarządzenie o publikacji kart z akt postępowania zawierających zapis monitoringu z wizerunkiem sprawców kardzieży.

 

 

Osoby, które rozpoznają mężczyzn ze zdjęć, lub posiadają inne dodatkowe informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawców kradzieży, policja prosi o telefoniczny kontakt z prowadzącym postępowanie – 43 8244347 lub z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli – 43 8244311.

fot. Policja w Zduńskiej Woli

 

 


See also:
Najnowsze artykuły:

 

Dodaj komentarz

Użytkownicy zarejestrowani mogą wprowadzać komentarze bez moderacji. Zachęcamy do rejestracji na portalu ezdunska.pl


Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników. Portal eZdunska.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich tresc. Komentarze zawierajace wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o jezyku polskim z dnia 7 października 1999r.), będą usuwane.


 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski