Reklama
23 Sierpnia 2017 Środa
Dziś imieniny: Apolinarego, Miły, Róży
Do końca roku zostało 131 dni.
Reklama
Reklama

Logowanie


 
Aktualności
Już w sobotę - Gramy dla Oliwii
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
czwartek, 01 grudnia 2016 14:36Wielki koncert charytatywny dla Oliwki Wieczorek odbędzie się w Ratuszu w najbliższą sobotę. Organizatorzy zapowiadają wiele atrakcji dla tych, którzy zechcą przyjść by pomóc ratować oczy 5-letniej zduńskowolanki.

 

- Tak wielu ludzi zaangażowało się w pomoc Oliwce ze Zduńskiej Woli, że to już jest prawdziwa armia: pieką ciasta – sprzedają, tańczą zumbę, robią licytację na „fejsie”. Ta armia ma kilku generałów. Dzisiaj jest z nami jeden z nich – Piotr Laskowski – tak rozpoczęła dzisiejszą konferencję w Ratuszu Anna Paszkiewicz z Urzędu Miasta, anonsując niejako lidera kabaretu Sakreble, który wziął w swoje ręce organizację koncertu dla 5-letniej Oliwki Wieczorek, chorej na siatkówczaka, która wraz z rodzicami i całą armią przyjaciół zbiera pieniądze na bardzo kosztowną operację w USA. Ta charytatywna impreza odbędzie się już w najbliższą sobotę w sali widowiskowej Ratusza. Będzie wiele atrakcji: występ taneczny, pokaz magii, występ kabaretowy, koncert muzyczny.

 

- Jest to taka forma podziękowania dla naszych mieszkańców, za to, co zrobili do tej pory i mam nadzieję, że będą się bardzo dobrze bawić. Ale nie zapominajmy, że Oliwia wciąż potrzebuje pieniędzy, wciąż zbieramy dla niej. Dlatego będą tutaj również licytacje, będzie loteria fantowa i oczywiście będą puszki, do których będzie można wrzucać pieniądze, żeby Oliwia mogła się leczyć - powiedział Piotr Laskowski

 

Co ciekawe, jednym z wykonawców, który wystąpi na scenie będzie... prezydent Piotr Niedźwiecki, który ma osobiście zaśpiewać dla Oliwki.

 

- Będzie można posłuchać, jak śpiewa prezydent miasta Zduńska Wola. Jedyna, niepowtarzalna okazja. Mam nadzieję, że sobie poradzę – zapowiedział Piotr Niedźwiecki, nie chcąc jednak zdradzić, jaką piosenkę wykona.

 

Początek koncertu – godzina 15:00.

 

 

Komentarze 

 
#2 Chris 2016-12-02 09:29
Oczywiście, że tak ale chodzi o zaistnienia w mediach w powiązaniu z inicjatywą do której nie będzie krytycznych komentarzy jak zwykle. Taka wyższa socjotechnika
Cytować
 
 
#1 milka 2016-12-01 16:46
A PN znów o sobie w trzeciej osobie? Oj jakie żalosne, akcja słuszna, mógłby oddać ze 2 koła z pensji i nie śpiewać
Cytować
 

Dodaj komentarz

Użytkownicy zarejestrowani mogą wprowadzać komentarze bez moderacji. Zachęcamy do rejestracji na portalu ezdunska.pl


Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników. Portal eZdunska.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich tresc. Komentarze zawierajace wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o jezyku polskim z dnia 7 października 1999r.), będą usuwane.


 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski