Reklama
11 Grudnia 2017 Poniedziałek
Dziś imieniny: Biny, Damazego, Waldemara
Do końca roku zostało 21 dni.
Reklama
Reklama

 
Już w sobotę - Gramy dla Oliwii
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
czwartek, 01 grudnia 2016 14:36Wielki koncert charytatywny dla Oliwki Wieczorek odbędzie się w Ratuszu w najbliższą sobotę. Organizatorzy zapowiadają wiele atrakcji dla tych, którzy zechcą przyjść by pomóc ratować oczy 5-letniej zduńskowolanki.

 

- Tak wielu ludzi zaangażowało się w pomoc Oliwce ze Zduńskiej Woli, że to już jest prawdziwa armia: pieką ciasta – sprzedają, tańczą zumbę, robią licytację na „fejsie”. Ta armia ma kilku generałów. Dzisiaj jest z nami jeden z nich – Piotr Laskowski – tak rozpoczęła dzisiejszą konferencję w Ratuszu Anna Paszkiewicz z Urzędu Miasta, anonsując niejako lidera kabaretu Sakreble, który wziął w swoje ręce organizację koncertu dla 5-letniej Oliwki Wieczorek, chorej na siatkówczaka, która wraz z rodzicami i całą armią przyjaciół zbiera pieniądze na bardzo kosztowną operację w USA. Ta charytatywna impreza odbędzie się już w najbliższą sobotę w sali widowiskowej Ratusza. Będzie wiele atrakcji: występ taneczny, pokaz magii, występ kabaretowy, koncert muzyczny.

 

- Jest to taka forma podziękowania dla naszych mieszkańców, za to, co zrobili do tej pory i mam nadzieję, że będą się bardzo dobrze bawić. Ale nie zapominajmy, że Oliwia wciąż potrzebuje pieniędzy, wciąż zbieramy dla niej. Dlatego będą tutaj również licytacje, będzie loteria fantowa i oczywiście będą puszki, do których będzie można wrzucać pieniądze, żeby Oliwia mogła się leczyć - powiedział Piotr Laskowski

 

Co ciekawe, jednym z wykonawców, który wystąpi na scenie będzie... prezydent Piotr Niedźwiecki, który ma osobiście zaśpiewać dla Oliwki.

 

- Będzie można posłuchać, jak śpiewa prezydent miasta Zduńska Wola. Jedyna, niepowtarzalna okazja. Mam nadzieję, że sobie poradzę – zapowiedział Piotr Niedźwiecki, nie chcąc jednak zdradzić, jaką piosenkę wykona.

 

Początek koncertu – godzina 15:00.

 

 

Komentarze 

 
#2 Chris 2016-12-02 09:29
Oczywiście, że tak ale chodzi o zaistnienia w mediach w powiązaniu z inicjatywą do której nie będzie krytycznych komentarzy jak zwykle. Taka wyższa socjotechnika
Cytować
 
 
#1 milka 2016-12-01 16:46
A PN znów o sobie w trzeciej osobie? Oj jakie żalosne, akcja słuszna, mógłby oddać ze 2 koła z pensji i nie śpiewać
Cytować
 

Dodaj komentarz

Użytkownicy zarejestrowani mogą wprowadzać komentarze bez moderacji. Zachęcamy do rejestracji na portalu ezdunska.pl


Kod antysapmowy
Odśwież

 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski