Reklama
18 Sierpnia 2017 Piątek
Dziś imieniny: Bogusława, Bronisława, Ilony
Do końca roku zostało 136 dni.
Reklama
Reklama

Logowanie


 
Aktualności
Konkurs zainspirowany F. Kubiakiem
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
środa, 30 listopada 2016 22:07

 

Inspiracje Twórczością Franciszka Kubiaka” - to tytuł konkursu, który organizuje Liceum Plastyczne. Konkurs ma zasięg regionalny i przeznaczony jest dla uczniów gimnazjów oraz ostatnich klas podstawówek z terenu aż 7 powiatów. Sprawdź, do kiedy trzeba nadesłać prace.

 

Konkurs plastyczny „Inspiracje Twórczością Franciszka Kubiaka” przeznaczony jest dla uczniów 1, 2 i 3 klas gimnazjalnych oraz 6 klas szkół podstawowych z terenu powiatów: zduńskowolskiego, sieradzkiego, łaskiego, poddębickiego, wieluńskiego, bełchatowskiego i pabianickiego. Prace można wykonać w technikach: malarskich, graficznych i rysunkowych. Może to być: martwa natura, pejzaż, postać, architektura. Na konkurs można nadesłać kilka prac, na każdy z podanych w regulaminie tematów. Każdą z nich należy podpisać tym samym 8-znakowym godłem.

 

Prace należy składać/ nadsyłać do 24 lutego

na adres:

Liceum Plastyczne im. K. Kobro w Zduńskiej Woli

ul. Sieradzka 29, 98-220 Zduńska Wola

z dopiskiem: „Inspiracje twórczością Franciszka Kubiaka - Konkurs”

 

Konkurs zwieńczy rozdanie nagród i uroczyste otwarcie wystawy najciekawszych prac, które przewidziano na marzec 2017 roku.

Cele konkursu, to aktywizacja pracy uczniów i pedagogów, poznanie życia i twórczości Franciszka Kubiaka, rozwijanie wśród uczniów talentów, prezentacja prac uczniów szkół gimnazjalnych podczas wystawy pokonkursowej w Galerii na Rogu Liceum Plastycznego oraz współpraca szkoły artystycznej ze szkołami podstawowymi, gimnazjalnymi i placówkami kultury.

 

Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest na stronie: www.lpzdwola.pl

Prace Franciszka Kubiaka dostępne są na stronie internetowej: www.franciszek-kubiak.art.pl

 

 

Dodaj komentarz

Użytkownicy zarejestrowani mogą wprowadzać komentarze bez moderacji. Zachęcamy do rejestracji na portalu ezdunska.pl


Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników. Portal eZdunska.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich tresc. Komentarze zawierajace wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o jezyku polskim z dnia 7 października 1999r.), będą usuwane.


 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski