Reklama
19 Czerwca 2018 Wtorek
Dziś imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii
Do końca roku zostało 196 dni.
Reklama
Reklama

 
Królikowski – w roli głównej
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
środa, 30 listopada 2016 00:10

 

Paweł Królikowski – aktor, zduńskowolanin, będzie promował nasze miasto. W jaki sposób zamierza to robić? Kiedy film o Zduńskiej Woli z jego udziałem będzie gotowy? (Filmowa relacja ze spotkania - dziś na www.TELEWIZJACENTRUM.pl)

 

W styczniu tego roku Paweł Królikowski odebrał tytuł Ambasadora Kultury Miasta Zduńska Wola. Teraz zaproszony został przez władze miasta do wzięcia udział w kampanii promującej nasze miasto. W jej ramach ma powstać film, który pokazywać ma Zduńską Wolę oczami Pawła Królikowskiego. (Film ze spotkania – na www.TELEWIZJACENTRUM.pl)

 

- Bardzo się cieszę, że mamy potencjał kulturalny nie tyko miejsca, ale również ludzi, którzy włączają się w to, żeby jak najlepiej poświadczyć o mieście Zduńska Wola. Bo my żyjemy w nim i czasami przechodzimy ulicami i wydaje nam się ono takie oczywiste i normalne, ale gdy powraca się po latach i patrzy na miasto, które się zmienia i które zachowując dziedzictwo, myśli też o nowoczesności i o rozwoju, to łezka w oku się kręci. I myślę, że takie sentymentalne powroty z udziałem Pawła Królikowskiego, uznanego aktora w naszym kraju, pokażą miasto właśnie takie bliskie i na tym nam w sposób szczególny zależy – powiedział na dzisiejszym spotkaniu w tej sprawie prezydent Piotr Niedźwiecki.

 

- Ja chyba Zduńską Wolę znam dość dobrze – rozpoczął z uśmiechem Paweł Królikowski - chociaż jest wiele miejsc takich, gdy przyjeżdżam tutaj do rodziców na chwilę, to odkrywam je że są, że coś powstało, że coś się zdarzyło. (…) Chciałbym, żeby zduńskowolanie mieli z tego taki profit, żeby było to miejsce rozpoznawalne nie tylko z tego powodu, że jest w środku mapy (…) To iasto ma fajnych ludzi, piękne dziewczyny, fajnych facetów, cudowne dzieci. Mam parę pomysłów, którymi odzieliłem się z panem prezydentem, z panią dyrektor, żebyśmy tutaj zrobili coś takiego, żeby oprócz tej takiej wizerunkowej strony, żeby też przynosiło to profity, takie namacalne, maerialne,przeliczane na pieniądze – powiedział Paweł Królikowski.

 

Dyrektor Biura Promocji Urzędu Miasta Małogorzata Frach wspomniała natomiast, że będzie to pierwszy film, ale być może powstanie ich więcej. Film ma być gotowy już w połowie grudnia. Praca wynajętej i poleconej przez Pawła Królikowskiego ekipy łódzkich filmowców, jak łatwo się domyśleć, polegać będzie nie tyle na kręceniu całego filmu od podstaw, co raczej nna umiejętnym montażu i wykorzystaniu zdjęć filmowych pochodzących chociażby z archiwum lokalnej telewizji kablowej, choć będzie to oczywiście tylko część tego zadania. Film ma być później „wpuszczony do sieci”.

 

Komentarze 

 
#1 Zonk 2016-12-01 07:45
W Zduńskiej Woli zamiast przyciągnąć inwestorów to prezydent wydaje pieniądze na filmiki... Widać jak słucha się swojego pracodawcy czyli mieszkańców miasta...
Cytować
 

Dodaj komentarz

Użytkownicy zarejestrowani mogą wprowadzać komentarze bez moderacji. Zachęcamy do rejestracji na portalu ezdunska.pl


Kod antysapmowy
Odśwież

 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski