Reklama
18 Sierpnia 2017 Piątek
Dziś imieniny: Bogusława, Bronisława, Ilony
Do końca roku zostało 136 dni.
Reklama
Reklama

Logowanie


 
Aktualności
Przypomnieli „Starszych Panów” [FOTO]
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
wtorek, 29 listopada 2016 21:09

 

Spektakl na podstawie piosenek Kabaretu Starszych Panów mogli obejrzeć w Ratuszu mieszkańcy regionu. Wystawił go Teatr Okazjonalny.

 

Teatr Okazjonalny działający przy Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Jerzego Szaniawskiego w Zduńskiej Woli, w myśl swojej nazwy, nie wystawia przedstawień regularnie. Ale jeśli już wyreżyserowane przez Edytę Kuldę przedstawienia pojawią się w przestrzeni publicznej naszego miasta, zawsze wzbudzają niekłamany entuzjazm publiczności, która zawsze licznie przybywa na spektakle. Tak było i tym razem, gdy aktorzy – na co dzień dziennikarze, radni, działacze kultury, nauczyciele – zaprezentowali spektakl oparty na piosenkach Kabaretu Starszych Panów czyli Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego. To bardzo lubiani i cenieni artyści, którzy największe swoje triumfy święcili w latach 50 i 60 ubiegłego wieku, a ich piosenki, w nowych aranżacjach wykonywane są także współcześnie przez wielu polskich artystów. 

Dodaj komentarz

Użytkownicy zarejestrowani mogą wprowadzać komentarze bez moderacji. Zachęcamy do rejestracji na portalu ezdunska.pl


Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników. Portal eZdunska.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich tresc. Komentarze zawierajace wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o jezyku polskim z dnia 7 października 1999r.), będą usuwane.


 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski