Reklama
21 Kwietnia 2019 Niedziela
Dziś imieniny: Jarosława, Konrada, Selmy
Do końca roku zostało 255 dni.
Reklama
Reklama

 
Czarny poniedziałek na drogach [FOTO]
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
poniedziałek, 03 października 2016 16:30


Jedna osoba nie żyje, a dwie są ranne. To dotychczasowy bilans czarnego poniedziałku na drogach powiatu zduńskowolskiego.

 

Zaczęło się od tragicznego czołowego zderzenia na dawnej krajówce w miejscowości Czechy. Rozpędzony dostawczy renault na sieradzkich numerach rejestracyjnych nie wyhamował za ciężarówką która zwolniła i aby uniknąć wjechania na jej tył, starał się ją ominąć. Niestety, w tym momencie zderzył się czołowo z nadjeżdżającym od strony Sieradz „maluchem”. Kierowca małego fiata 34-letni zduńskowolanin poniósł śmierć.

 

Niemal w tym samym czasie do groźnego wypadku doszło w Szadkowicach na feralnym zakręcie, który był niemym świadkiem już wielu kolizji i wypadków. Jadąca fordem mondeo od strony Szadku w kierunku Zduńskiej Woli 37-letnia kobieta, na zakręcie wpadła w poślizg i wylądowała na drzewie. Szadkowianka może mówić o wielkim szczęściu, bo drzewo niemal zupełnie zgniotło kabinę kierowcy a według naszych informacji, w wyniku tego wypadku kobieta doznała jedynie wstrząśnienia mózgu.

 

Niemal równocześnie z tamtymi zdarzeniami, w miejscowości Poręby samochód osobowy potrącił przechodzącą przez jezdnię po pasach starszą kobietę, która prawdopodobnie doznała jedynie niegroźnego urazu głowy.

 

- Z dnia na dzień pogorszyły się warunki na drogach, ale nie wszyscy kierowcy chyba to zauważyli. Apelujemy o większą ostrożność i rozwagę, zwłaszcza po deszczu, gdy jezdnia jest mokra i śliska. Warto zdjąć nogę z gazu. Poza tym, coraz szybciej zapada zmrok i przypominamy o obowiązku posiadania elementów odblaskowych w terenie niezabudowanym – mówi asp. sztab. Robert Latus ze zduńskowolskiej policji.

See also:
Najnowsze artykuły:

Aktualizowany: poniedziałek, 03 października 2016 16:36
 

Dodaj komentarz

Użytkownicy zarejestrowani mogą wprowadzać komentarze bez moderacji. Zachęcamy do rejestracji na portalu ezdunska.pl


Kod antysapmowy
Odśwież

 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski