Reklama
21 Kwietnia 2019 Niedziela
Dziś imieniny: Jarosława, Konrada, Selmy
Do końca roku zostało 255 dni.
Reklama
Reklama

 
35 lat na scenie [FOTO]
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
niedziela, 02 października 2016 21:38

Od 35 lat zachwyca swoim muzycznym talentem kolejne pokolenia zduńskowolan. Instrumentalista Zbigniew Godlewski, obchodzi 35-lecie swojej pracy na scenie. W uroczystym koncercie w Ratuszu, w którym główną postacią był Zbyszek, wystąpiło dla niego także wielu jego przyjaciół. (Film - wkrótce na www.TELEWIZJACENTRUM.pl)

 

Zbigniew Godlewski, to muzyk, multiinstrumentalista, wychowawca młodzieży znany nie tylko w Zduńskiej Woli. Od 35 lat występuje na scenach regionu i całej Polski. Ostatnio w duecie „11 String Duo” na 2 gitary z basistą Tomaszem Cyranowiczem. Znany jest ze swojego zafascynowania bluesem i rockiem, ale z powodzeniem porusza się w różnych obszarach muzycznych, grając także country, a nawet prowadząc chór. Na jubileuszu 35-lecia pracy twórczej, zjawili się w zduńskowolskim Ratuszu jego przyjaciele, znajomi, ale przede wszystkim miłośnicy jego nieprzeciętnego talentu.

Jubileusz Zbigniewa Godlewskiego miał charakter benefisu, podczas którego, na scenie Ratusza zaprezentowali się różni artyści, z którymi Zbyszek grał dawniej, lub współpracuje obecnie.

Przyjaciele przygotowali mu na jubileusz wiele niespodzianek: oprócz kwiatów i serdecznych życzeń, Zbyszek dostał specjalną koszulkę, a od dyrekcji Miejskiego Domu Kultury, gdzie pracuje na co dzień jako muzyczny instruktor, otrzymał pamiątkową lirę.

Oczywiście, nie mogło zabraknąć jubileuszowego tortu.See also:
Najnowsze artykuły:

 

Komentarze 

 
#1 Yvonne 2016-10-04 10:14
Wspaniały koncert. Gratulacje dla jubilata Zbigniewa Godlewskiego i jego przyjaciół.
Serdeczne pozdrowienia dla redaktora.
Cytować
 

Dodaj komentarz

Użytkownicy zarejestrowani mogą wprowadzać komentarze bez moderacji. Zachęcamy do rejestracji na portalu ezdunska.pl


Kod antysapmowy
Odśwież

 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski