Reklama
21 Kwietnia 2019 Niedziela
Dziś imieniny: Jarosława, Konrada, Selmy
Do końca roku zostało 255 dni.
Reklama
Reklama

 
Piknik Maksymilianowski [FOTO]
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
niedziela, 14 sierpnia 2016 21:16

 


Piknik Maksymilianowski był kulminacyjnym punktem VII Dni św. Maksymiliana. Zduńskowolanie, ci najmłodsi mogli skorzystać z wielu atrakcji, ale wiele działo się również na scenie orz na boiskach PMOSu. (Fragmenty koncertu Future Folk - wkrótce na www.TELEWIZJACENTRUM.pl)

Popołudniowa część VII Powiatowych Dni św. Maksymiliana Marii Kolbego rozpoczęła się turniejami piłkarskimi drużyn klubów abstynenckich oraz Ochotniczych Straży Pożarnych. Podsumowano również Turniej Szóstek o Puchar Starosty Zduńskowolskiego. Na scenie na PMOsie wystąpili najpierw artyści Operetki Scen Łódzkich. Później, w popowo-rock’&’rollowe brzmieni wprowadziła mieszkańców regionu zduńskowolanka znakomicie śpiewająca popularne przeboje Mariola Napieralska. Po niej scenę opanował i jeszcze bardziej rozgrzał publiczność zespół Futura Folk, znakomicie łączący tradycyjną góralską muzykę, z niekiedy bardzo nowoczesnym brzmieniem. W tym czasie, opodal można była delektować się pysznościami kulinarnymi oraz nalewkami przygotowanymi, przez koła gospodyń wiejskich z terenu całego powiatu. Piknik Maksymilianowski zakończyła zabawa pod gwiazdami.  


 

 


See also:
Najnowsze artykuły:

Aktualizowany: niedziela, 14 sierpnia 2016 21:31
 

Komentarze 

 
#2 Aneta Zd-Wola 2016-08-17 08:28
Bardzo fajna ciekawa impreza , dobrzy wykonawcy.Poprzednio był "Folklor świata" ,także ciekawe występy i zrobione z rozmachem, powiat się po prostu stara i pomysłów organizatorom nie brakuje. Ośrodek wyremontowany więc są warunki.Inne powiaty mogą pozazdrościć .
Cytować
 
 
#1 Violet 2016-08-16 18:32
Żenada!!!! Same berety! Miasto bereciarzy.
Cytować
 

Dodaj komentarz

Użytkownicy zarejestrowani mogą wprowadzać komentarze bez moderacji. Zachęcamy do rejestracji na portalu ezdunska.pl


Kod antysapmowy
Odśwież

 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski