Reklama
19 Marca 2019 Wtorek
Dziś imieniny: Aleksandryny, Józefa, Nicety
Do końca roku zostało 288 dni.
Reklama
Reklama

 
Zwłoki na łące [FOTO]
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
środa, 27 lipca 2016 13:26

Zwłoki mężczyzny znaeziono dziś w Ochraniewie k/Zduńskiej Woli. Ich identyfikacja nie będzie łatwa, ponieważ były w znacznym stadium rozkładu. Dopiero dokładna analiza szczątków da odpowiedź na pytanie, czy mężczyzna zginął śmiercią naturalną. (Więcej - wkrótce na www.TELEWIZJACENTRUM.pl)

Na zwłoki leżące w trawie, na łące znajdującej się na granicy Ochraniewa i Henrykowa koło Zduńskiej Woli, kilkadziesiąt metrów od drogi biegnącej wzgłuż pobliskich torów kolejowych, natrafił dziś przed południem jeden z okolicznych mieszkańców, koszący tu trawę. Ludzkie szczątki były w znacznym stadium rozkładu.
- Około godziny 11:00 dyżurny komendy został poinformowany telefonicznie, że mężczyzna, który tutaj kosił łąkę, znalazł zwłoki mężczyzny. Przyjechała grupa dochodzeniowo - śledcza która ustaliła, że faktycznie są to zwłoki mężczyzny w znacznym rozkładzie. W chwili obecnej ustalamy dane personalne tego człowieka. Nie miał on żadnych dokumentów przy sobie - mówi asp. sztabowy Jacek Kozłowski - rzecznik zduńskowolskiej policji  
Policjanci sprawdzili okoliczny teren, ale jak wynika z naszych informacji, nie znaleźli przedmiotów, które można by powiązać z denatem. Tym bardziej nie znaleziono rzeczy, które pomogłyby go zidentyfikować. Zwłoki zostały zabezpieczone decyzją prokuratora w prosektorium w Łodzi. Wykonywane są teraz teraz dalsze czynności skierowane przede wszystkim na identyfikację mężczyzny. Stopień rozkładu ciała pozwala przypuszczać, że denat leżał w trawie co najmniej lilka tygodni. Dopiero sekcja zwłok może dać odpowiedź na pytanie, jak zginął ten mężczyzna. Czy była to śmierć naturalna, nieszczęśliwy wypadek czy zabójstwo.  
 

Komentarze 

 
#2 Rozalia 2016-07-27 21:40
Tak to prawda schronisko jest bardzo blisko a ja mieszkam na henrykowskiej więc widziałam jak jeżdzili może poszedł pijany i zmarł
Cytować
 
 
#1 Baloo 2016-07-27 16:14
Zdaje się, że to niedaleko schroniska w Henrykowie. Więc może jakiś bezdomny?
Cytować
 

Dodaj komentarz

Użytkownicy zarejestrowani mogą wprowadzać komentarze bez moderacji. Zachęcamy do rejestracji na portalu ezdunska.pl


Kod antysapmowy
Odśwież

 
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane

                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski