Reklama
21 Kwietnia 2019 Niedziela
Dziś imieniny: Jarosława, Konrada, Selmy
Do końca roku zostało 255 dni.
Reklama
Reklama

 
„Polityka jest dla ludzi” – twierdzi Adrian Zandberg [FOTO]
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
sobota, 30 kwietnia 2016 08:27


 

Zduńską Wolę odwiedzili Adrian Zandberg - współzałożyciel partii Razem, oraz Marcelina Zawisza, członkini zarządu krajowego partii. Przekonywali mieszkańców Zduńskiej Woli, że „aby coś zmienić, trzeba działać..”. Spotkanie miało miejsce w Domu Kultury "Lokator"

Partia Razem powstała dlatego, że - jak twierdzą jej założyciele - nie ma polityków, którzy spełniali by ich oczekiwania, oraz chęć pokazania, że inna polityka jest możliwa i bez znanych twarzy z telewizji, można mieć wpływ na to co się dzieje w kraju.

- Chcieliśmy pokazać, że inna polityka jest możliwa, że taka polityka, w której zwykli ludzie po prostu przychodzą, zakładają partię, gdzie nie ma żadnych znanych twarzy  z telewizji, gdzie ludzie organizują się dlatego, ze w coś wierzą. Dlatego, że chcą realizować to, co jest zapisane w deklaracji programowej - mówiła Marcelina Zawisza.

- Polityka jest dla ludzi – dodał Adrian Zandberg - Najbardziej nam zależało w tych wyborach na tym, żeby w końcu zabrzmiał w polskiej polityce lewicowy głos. Żeby w końcu socjalne i demokratyczne zarazem postulaty znalazły się w obiegu publicznym, żeby w końcu ktoś powiedział, że jeżeli chcemy mieć dobrej jakości usługi publiczne to musimy podnieść podatki dla najbogatszych, że jeżeli chcemy mieć państwo opiekuńcze to musimy zwiększyć poziom solidarności której oczekujemy od tych, którym powiodło się, którym jest lepiej  - uważa Zandeberg.

 


See also:
Najnowsze artykuły:

 

Komentarze 

 
#3 CHE 2016-05-01 14:06
L. Miler chyba go nie lubi " taką partię rozwalić jak SLD"
Cytować
 
 
#2 eswu 2016-04-30 22:04
Jeszcze jeden lewak z utopijnymi pomysłami szuka frajerów. Jak widać zainteresowanie było ogromne. I słusznie - to śmietnik historii.
Cytować
 
 
#1 PIKUŚ 2016-04-30 20:43
ALE TŁUMY!!!!!!! SZACUN.
Cytować
 

Dodaj komentarz

Użytkownicy zarejestrowani mogą wprowadzać komentarze bez moderacji. Zachęcamy do rejestracji na portalu ezdunska.pl


Kod antysapmowy
Odśwież

 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski