Reklama
20 Września 2017 Środa
Dziś imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty
Do końca roku zostało 103 dni.
Reklama
Reklama

Logowanie


 
Aktualności
Ratusz zbiera pomysły do Tkalni
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
wtorek, 19 kwietnia 2016 09:32„Masz pomysł? Pomożemy go zrealizować”. W taki sposób Ratusz zachęca mieszkańców do współtworzenia Tkalni Inicjatyw. Realizacja najciekawszych pomysłów będzie dofinansowana. Dziś o 16:30 – spotkanie organizacyjne. (Więcej zapowiedzi imprez - na plakatach na www.TELEWIZJACENTRUM.pl)


Do 24 kwietnia można zgłaszać swoje pomysły do Tkalni Inicjatyw realizowanej przez Miejski Dom Kultury Zduńskowolskie Centrum Integracji Ratusz.

Pomysły, które przejdą pozytywną ocenę mogą otrzymać dofinansowanie w wysokości nawet 5 tys. zł. Pomysłodawca będzie mógł je zrealizować przy wsparciu merytorycznym, organizacyjnym i finansowym MDK. 

Szczegóły znajdziecie w regulaminie na stronie www.mdk-zdunskawola.pl oraz na spotkaniu organizacyjnym, które odbędzie się we wtorek 19.04.2016 o godzinie 16.30 w Ratuszu.

 

 

Dodaj komentarz

Użytkownicy zarejestrowani mogą wprowadzać komentarze bez moderacji. Zachęcamy do rejestracji na portalu ezdunska.pl


Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników. Portal eZdunska.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich tresc. Komentarze zawierajace wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o jezyku polskim z dnia 7 października 1999r.), będą usuwane.


 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski