Reklama
23 Maja 2018 Środa
Dziś imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty
Do końca roku zostało 223 dni.
Reklama
Reklama

 
Budżetowe głosowanie - rozpoczęte
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
czwartek, 03 września 2015 14:43


Do 18 września potrwa głosowanie na zadania nowego budżetu obywatelskiego. Każdy mieszkaniec może oddać 3 głosy, po jednym na jedno zadanie w każdym z 3 obszarów: infrastruktura techniczna, infrastruktura miejska oraz wydarzenia.

Na wszystkie zadania, w tegorocznym budżecie obywatelskim zarezerwowana została kwota 1,5 mln. złotych: 900 tysięcy na infrastrukturę techniczną, 500 tysięcy na infrastrukturę miejską i 100 tysięcy na wydarzenia. Każdy z mieszkańców może oddać 3 głosy: po jednym głosie na jedno z zadań każdego z 3 wyszczególnionych obszarów. Głosowanie potrwa do 18 września, a o tym, które zadania zostaną dofinansowane w ramach budżetu obywatelskiego dowiemy się 12 października.

Głosowanie odbywa się poprzez wrzucenie wypełnionej karty do urny przeznaczonej na głosowanie lub poprzez przesłanie wypełnionej karty na adres Urzędu Miasta Zduńska Wola, ul. Złotnickiego 12, z dopiskiem na kopercie „Budżet Obywatelski - głosowanie”, przy czym za datę oddania głosu uważa się datę wpływu karty do Urzędu.

Karty do głosowania dostępne są w wersji elektronicznej na stronie internetowej www.zdunskawola.pl   oraz w wersji papierowej w Biurze Obsługi Interesantów ul. Złotnickiego 12 oraz w Filii Miejskiego Domu Kultury w Karsznicach. Na powyższej stronie internetowej miasta dostępny jest  również wykaz zgłoszonych projektów oraz dokładne zasady głosowania.

 


See also:
Najnowsze artykuły:

 

Dodaj komentarz

Użytkownicy zarejestrowani mogą wprowadzać komentarze bez moderacji. Zachęcamy do rejestracji na portalu ezdunska.pl


Kod antysapmowy
Odśwież

 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski