Reklama
21 Października 2018 Niedziela
Dziś imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza
Do końca roku zostało 72 dni.
Reklama
Reklama

 
SAN - kształci, wspiera i organizuje [FOTO]
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
wtorek, 07 lipca 2015 04:21
ARTYKUŁ SPONSOROWANY. Społeczna Akademia Nauk obchodzi w tym roku 20-lecie istnienia. Ta renomowana uczelnia obecna jest także w naszym regionie, nie tylko kształcąc kolejne rzesze studentów, ale także bardzo aktywnie wspierając wszelkiego rodzaju społeczne inicjatywy oraz przedsięwzięcia lokalnych samorządów i różnych instytucji.

Społeczna Akademia Nauk, w Zduńskiej Woli posiada swój oddział przy ul. Wileńskiej. Przez młodych ludzi postrzegana jest jako uczelnia dużych możliwości rozwijania wiedzy, o czym œświadczą kolejne rzesze studentów wstępujących co roku w jej mury. Bardzo dobrze znana jest również w przestrzeni publicznej naszego miasta i regionu, organizując szereg przedsięwzięć (targi edukacyjne, panele dyskusyjne, koncerty, spotkania), lub włączając się aktywnie w te - organizowane przez samorządy, różne instytucje i placówki kulturalne.       

- Społeczna Akademia Nauk to uczelnia z 20-letnią tradycją. Od 8-u lat kształcimy w Zduńskiej Woli. Uważamy się za uczelnię lokalną i uczelnię, która kształci przede wszystkim tych, którzy chcą posiąść wiedzę. Społeczna Akademia Nauk to uczelnia, która kształci w praktycznych kierunkach. Przede wszystkim można nabrać wiedzy w takich kierunkach jak zarządzanie i marketing, zarządzanie zasobami ludzkimi, logistyka, bezpieczeństwo narodowe, informatyka, pedagogika i wiele innych kierunków, które w danej chwili są niezbędne na rynku pracy. Społeczna Akademia Nauk to uczelnia, która każdego roku podnosi swoje możliwości i swoje warunki kształceniowe. Wspieramy i rozwijamy również wszelkie inicjatywy akademickie i społeczne. Jesteśmy otwarci na różne możliwości a także wspieramy kreatywne osoby w naszym regionie - podsumowuje Mariusz Glinkowski, Dyrektor Reginalny Społecznej Akademii Nauk.

 

 


See also:
Najnowsze artykuły:

Aktualizowany: wtorek, 01 września 2015 21:11
 
 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski