Reklama
21 Września 2017 Czwartek
Dziś imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca
Do końca roku zostało 102 dni.
Reklama
Reklama

Logowanie


 
Aktualności
Drzwi Otwarte w II LO [FOTO]
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
wtorek, 31 marca 2015 16:26Pokazali pracownie, swoją młodzież i szkolne osiągnięcia. II Liceum Ogólnokształcące otworzyło swoje drzwi przed gimnazjalistami.

II Liceum Ogólnokształcące przy ul. Komisji Edukacji Narodowej, to kolejna szkoła, która postanowiła pokazać gimnazjalistom to, co ma najlepszego. Nauczyciele chwalili się więc osiągnięciami, współpracą z ośrodkami akademickimi i wysokimi miejscami w rankingach poziomu kształcenia. Licealiści natomiast oprowadzali swoich młodszych kolegów i koleżanki po pracowniach, a niemal w każdej z nich działo się coś ciekawego: od prezentacji multimedialnych, przez pokazy pomocy naukowych, aż do gier i zabaw - jak choćby w pracowni języka niemieckiego. Wszystkiego można było dotknąć, obejrzeć i o wszystko dokładnie wypytać. Na sali gimnastycznej urządzono karaoke, oraz bicie rekordu ilości tańczących zumbę. Tym razem zatańczyło ją wspólnie aż 115 osób.
 

Dodaj komentarz

Użytkownicy zarejestrowani mogą wprowadzać komentarze bez moderacji. Zachęcamy do rejestracji na portalu ezdunska.pl


Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników. Portal eZdunska.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich tresc. Komentarze zawierajace wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o jezyku polskim z dnia 7 października 1999r.), będą usuwane.


 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski