Reklama
26 Marca 2019 Wtorek
Dziś imieniny: Dory, Olgi, Teodora
Do końca roku zostało 281 dni.
Reklama
Reklama

 
Krześnicki poparł Iwaniuk
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
czwartek, 20 listopada 2014 17:49


Poparcie Ireneusza Krześnickiego przed II turą wyborów prezydenckich uzyskała Hanna Iwaniuk, kandydatka Platformy Obywatelskiej. Decyzję tę ogłoszono na dzisiejszej konferencji prasowej. (Więcej - na www.TELEWIZJACENTRUM.pl).

Ireneusz Krześnicki ubiegał się o prezydenturę w I turze wyborów, w której zajął wysokie 4 miejsce z dorobkiem 1954 głosów poparcia. Na dzisiejszej konferencji prasowej Krześnicki zdecydował się poprzeć kandydatkę Platformy Obywatelskiej.

 

- Wielu moich wyborców radzi mi, aby zachować neutralność, aby wystartować za cztery lata z nową kampanią wyborczą, z tym dorobkiem, który uzyskałem w obecnych wyborach. Ale osobiście uważam i myślę, że duża część mieszkańców podziela mój pogląd, że nie stać naszego miasta, aby Zduńską Wolą przez kolejne cztery lata rządził układ, który sterował panem Piotrem Niedźwieckim. Nasze miasto po prostu tego nie wytrzyma. Dlatego apeluję do moich wyborców, zaufajcie mi i poprzyjcie w drugiej turze panią Hannę Iwaniuk. (…) Kandydatura pani Iwaniuk, to nie jest wybór mniejszego zła, jak to niektórzy określają. To jest bardzo dobry kandydat na prezydenta Zduńskiej Woli – podkreślił Ireneusz Krześnicki

 

- Bardzo dziękuję, za przekazane poparcie. (…) W pierwszej turze moim zdaniem wyraźnie wygrała chęć zmian. Myślę, że każdy to zobaczył, biorąc pod uwagę ilość głosów oddanych na kandydatów innych niż pan Niedźwiecki. Zarówno ja, jak i pan Krześnicki o tę zmianę walczymy i uważam, że jesteśmy o krok, żeby tej zmiany dokonać – powiedziała Hanna Iwaniuk    

Nie wiadomo, w jakim stopniu głosy Ireneusza Krześnickiego pomogą Hannie Iwaniuk w potyczce z urzędującym prezydentem. Z pewnością może jednak liczyć na tę część elektoratu byłego sekretarza miasta, która podobnie jak on, krytycznie ocenia dotychczasowe rządy Piotra Niedźwieckiego.


See also:
Najnowsze artykuły:

Aktualizowany: piątek, 21 listopada 2014 14:55
 

Komentarze 

 
#49 2014-11-25 21:28
co to znaczy POPARŁ ? to pan Krześnicki poparł a ludzie maja swój rozum, choć na niego głosowali, nie muszą głosować jak im ktoś każe
Cytować
 
 
#48 2014-11-24 16:51
Cytuję glos rozsadku:
Ludzie jesli p. Iwaniuk zostanie prezydentem to bedzie to ogromna katastrofa dla miasta. Moze i obecny p. Niedzwiedzki idealny nie jest ale przynajmniej cos robi dla miasta i to widac. Po raz pierwszy od wielu lat, cos sie dzieje, miasto sie zmienia i rozwija. Powinien kontynuowac ten plan. Poza tym juz troche 'skorzystal z wladzy', a przyjdzie 'nowa' i znowu nowi beda korzystac a w ostatniej kolejnosci myslec o dobrze obywateli...

Po tych "uczciwych"wyborach nie chcemy prezydenta z PO!!!
Cytować
 
 
#47 2014-11-23 21:37
Panie Irku. Tak na sucho w d....e ,bez mydełka wchodzić?! Nieuchodzi!
Cytować
 
 
#46 2014-11-23 21:00
Ludzie jesli p. Iwaniuk zostanie prezydentem to bedzie to ogromna katastrofa dla miasta. Moze i obecny p. Niedzwiedzki idealny nie jest ale przynajmniej cos robi dla miasta i to widac. Po raz pierwszy od wielu lat, cos sie dzieje, miasto sie zmienia i rozwija. Powinien kontynuowac ten plan. Poza tym juz troche 'skorzystal z wladzy', a przyjdzie 'nowa' i znowu nowi beda korzystac a w ostatniej kolejnosci myslec o dobrze obywateli...
Cytować
 
 
#45 2014-11-23 05:13
jak czytam wszystkie wpisy to jest nic innego tylko POLSKIE PIEKIEŁKO gratuluje wszystkim poczucia silnego obowiązku w czym na pewno pomogą te wypowiedzi
Cytować
 
 
#44 2014-11-22 22:21
Cytuję X:
"Dla wszystkich wazne tylko koryto, a nie dobro mieszkancow, a wypowiedzi Pani Hani, ze jest inaczej mozna wlozyc miedzy ksiazki.
Nie ujmujac jednak Pani Hani, kazdy jej oponent ma rowniez te "czesc twarzowa", ktora pasuje do koryta, tylko moze mniej uroczy" - był w tym mieście ktoś komu zależało na mieszkańcach ale jak widać mieszkańcy są albo za głupi albo za bardzo podatni na manipulację żeby to pojąć. Nie chcieliście mieć kogoś szczerego i działającego na korzyść miasta nawet kosztem własnej osoby to mieć nie będziecie. Jak sobie miasto życzy tak ma.

Czy ty na pewno dobrze znasz tę osobę? Chyba myślimy o dwóch różnych.
Cytować
 
 
#43 2014-11-22 22:19
Cytuję smieszne:
obiecała mu wice to sprzedawczyk ją poparł, ale że chciała żeby ją popierał ktoś kogo prawą ręką jest Słowikowski damski bokser i Michalski oj Hanka będziesz mieć ekipę hoho

E, tam, na pewno sekretarza.
Cytować
 
 
#42 2014-11-22 22:15
Cytuję X:
"Dla wszystkich wazne tylko koryto, a nie dobro mieszkancow, a wypowiedzi Pani Hani, ze jest inaczej mozna wlozyc miedzy ksiazki.
Nie ujmujac jednak Pani Hani, kazdy jej oponent ma rowniez te "czesc twarzowa", ktora pasuje do koryta, tylko moze mniej uroczy" - był w tym mieście ktoś komu zależało na mieszkańcach ale jak widać mieszkańcy są albo za głupi albo za bardzo podatni na manipulację żeby to pojąć. Nie chcieliście mieć kogoś szczerego i działającego na korzyść miasta nawet kosztem własnej osoby to mieć nie będziecie. Jak sobie miasto życzy tak ma.

Masz na myśli pana Krześnickiego? Dlaczego nie masz odwagi wymienić nazwiska?
Cytować
 
 
#41 2014-11-22 17:32
"Dla wszystkich wazne tylko koryto, a nie dobro mieszkancow, a wypowiedzi Pani Hani, ze jest inaczej mozna wlozyc miedzy ksiazki.
Nie ujmujac jednak Pani Hani, kazdy jej oponent ma rowniez te "czesc twarzowa", ktora pasuje do koryta, tylko moze mniej uroczy" - był w tym mieście ktoś komu zależało na mieszkańcach ale jak widać mieszkańcy są albo za głupi albo za bardzo podatni na manipulację żeby to pojąć. Nie chcieliście mieć kogoś szczerego i działającego na korzyść miasta nawet kosztem własnej osoby to mieć nie będziecie. Jak sobie miasto życzy tak ma.
Cytować
 
 
#40 2014-11-22 17:02
Cytuję uważny obserwator:
Cytuję mool:
3 mln utrzymanie Ratusza - Gratuluje Prezydentowi w III osobie Panu Piotrowi gospodarności .BRAWO w czasach kryzysu.

Pani Iwaniuk szuka alternatyw a nie bełkocze o koncepcjach i możliwościach i tak w koło macieju .A Pietrek nagle PIS POKOCHAŁ I CHCE SIĘ ZAPISAĆ jak Franciszek Dolas do Wojska :)

3 miliony na ratusz przecież to k...a jakiś skandal jest,ratusz powinien w dużej mierze sam zarobić na swoje utrzymanie przecież jest kino,są kabarety,koncer ty i tu płacimy kupując bilety.Wiem że do kultury zawsze się dopłaca ale trzy miliony ludzie komuś tu się proporcje pomyliły.

Czy to prawda ,że rządzą w nim dwie dyrektorki z wielkimi pensjami?Gdzie kucharek sześć,tam nie ma co jeść.
Cytować
 

Dodaj komentarz

Użytkownicy zarejestrowani mogą wprowadzać komentarze bez moderacji. Zachęcamy do rejestracji na portalu ezdunska.pl


Kod antysapmowy
Odśwież

 
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane

                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski