Reklama
24 Lipca 2017 Poniedziałek
Dziś imieniny: Kingi, Krystyna, Michaliny
Do końca roku zostało 161 dni.
Reklama
Reklama

Logowanie


 
Aktualności
Posterunek energetyczny zamknięty
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez J.P.   
wtorek, 08 stycznia 2013 10:53Klamkę całują osoby chcące zapłacić za prąd czy rozwiązać problem związany z energetyką. Posterunek Energetyczny w Zduńskiej Woli został zamknięty.

 


Jak czytamy na kartce wywieszonej na drzwiach budynku przy ul. Przemysłowej, Polska Grupa Energetyczna Dystrybucja SA Oddział Łódź-Teren zawiadamia, że od stycznia 2013 r. zduńskowolski posterunek zostaje wcielony w struktury Posterunku Energetycznego w Łasku i zaprzestaje działalności. Wszelkie sprawy dotychczas załatwiane tutaj należy kierować pod adres:

Posterunek Energetyczny Łask

ul. Przemysłowa 8

98-100 Łask

tel. (43) 675 54-78

W sprawach dotyczących układów pomiarowych można dzwonić pod numer: (43) 823-23-76.


PGE przypomina, że w wypadku zagrożenia życia z powodu uszkodzeń linii energetycznych czynny jest numer: 991. Odsyła też na swoją stronę internetową: www.lodz-teren.pgedystrybucja.pl

 

 

Komentarze 

 
#16 2013-01-10 12:17
trzeba znać znaczenie słowa "honor". A "władze" - nie znająCytuję xyz:
z ta energetyka to po prostu skandal.

Władze miasta za punkt honoru powinny sobie wziąć przywrócenie BOK PGE w Zduńskiej Woli.
Cytować
 
 
#15 2013-01-10 10:41
z ta energetyka to po prostu skandal.

Władze miasta za punkt honoru powinny sobie wziąć przywrócenie BOK PGE w Zduńskiej Woli.
Cytować
 
 
#14 2013-01-09 19:45
matko! a u nas jest jasno , widno i odśnieżone? Może Ty znasz inną Zd-Wolę, albo coś przyjmujesz? :)
Cytuję Centurion:
Ciągłe narzekanie nie prowadzi do niczego pozytywnego. Zakłady energetyczne to są obecnie prywatne spółki, które dążą jedynie do maksymalizacji zysku! Jeżdżę dużo po Polsce i nie tylko i widzę, że nasze miasto wcale nieźle wypada na tym tle. Cieszę się, iż miasto jako organizm funkcjonuje. Na Sylwestra byłem na MOSiRze i szczerze się ucieszyłem widząc nasze miejskie służby razem zabezpieczające imprezę i witające z nami nowy rok. Miło popatrzeć jak stoją ramię w ramię: Policja, Straż Miejska, Straż Pożarna i Pogotowie ratunkowe. Szukajmy pozytywów. Popatrzcie na Sieradz, który jest brudny i zaciemniony jak podczas nalotów bo oszczędzają na energii.
Cytować
 
 
#13 2013-01-09 18:30
Cytuję jeżdżący:
Jeżdżę codziennie do Łodzi. Do Szadku koszmar, od Szadku- ok. I też są lasy!!!! Np. las kwiatkowicki. Jedziesz tam jak panisko. /quote]


Od Szadku do Łodzi jedziesz wojewódzką 710 a nie powiatową.
Cytować
 
 
#12 2013-01-09 15:31
Wiecej optymizmu,nasz Ratusz ma już okna montowane w środku zimy-to jest technologia -dachu nie ma a okna już są.
Cytować
 
 
#11 2013-01-09 11:08
a tylko to powiedz Rychlikowi! To jest granda z tym odśnieżaniem. Jeżdżę codziennie do Łodzi. Do Szadku koszmar, od Szadku- ok. I też są lasy!!!! Np. las kwiatkowicki. Jedziesz tam jak panisko. Nie rozumiem, dlaczego ten bezczelny facet ze starostwa nie płaci za to stanowiskiem?Cytuję bryndza:
Bryndza się dzieje w Zduńskiej Woli. Na przykładzie odśnieżania dróg to samo jest. Jeżdżę trochę po okolicy to widzę, że Zduńska wola ma najgorzej odśnieżone drogi w porównaniu do Łasku,Szadku, Pabianic czy Lutomierska.
Cytować
 
 
#10 2013-01-09 09:47
Ciągłe narzekanie nie prowadzi do niczego pozytywnego. Zakłady energetyczne to są obecnie prywatne spółki, które dążą jedynie do maksymalizacji zysku! Jeżdżę dużo po Polsce i nie tylko i widzę, że nasze miasto wcale nieźle wypada na tym tle. Cieszę się, iż miasto jako organizm funkcjonuje. Na Sylwestra byłem na MOSiRze i szczerze się ucieszyłem widząc nasze miejskie służby razem zabezpieczające imprezę i witające z nami nowy rok. Miło popatrzeć jak stoją ramię w ramię: Policja, Straż Miejska, Straż Pożarna i Pogotowie ratunkowe. Szukajmy pozytywów. Popatrzcie na Sieradz, który jest brudny i zaciemniony jak podczas nalotów bo oszczędzają na energii.
Cytować
 
 
#9 2013-01-09 09:41
Potrzeba zajmowania się ratuszem w większym stopniu to co się dzieje to jakaś paranoja.Prezydent miasta zamiast zajmowania się problemami mieszkańców to pilnuje interesów kolegów.Tych samych którzy pracują przy budowie ratusza i zarabiają na tym .A w mieście coraz większa nędza i bezrobocie tylko w urzędach stanowiska się mnożą.
Cytować
 
 
#8 2013-01-09 09:12
Całe szczęście, że "przybywa miejsc pracy"
Cytować
 
 
#7 2013-01-08 22:15
Bryndza się dzieje w Zduńskiej Woli. Na przykładzie odśnieżania dróg to samo jest. Jeżdżę trochę po okolicy to widzę, że Zduńska wola ma najgorzej odśnieżone drogi w porównaniu do Łasku,Szadku, Pabianic czy Lutomierska.
Cytować
 

Dodaj komentarz

Użytkownicy zarejestrowani mogą wprowadzać komentarze bez moderacji. Zachęcamy do rejestracji na portalu ezdunska.pl


Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników. Portal eZdunska.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich tresc. Komentarze zawierajace wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o jezyku polskim z dnia 7 października 1999r.), będą usuwane.


 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski