Reklama
27 Kwietnia 2018 Piątek
Dziś imieniny: Sergiusza, Teofila, Zyty
Do końca roku zostało 249 dni.
Reklama
Reklama

 
Posterunek energetyczny zamknięty
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez J.P.   
wtorek, 08 stycznia 2013 10:53Klamkę całują osoby chcące zapłacić za prąd czy rozwiązać problem związany z energetyką. Posterunek Energetyczny w Zduńskiej Woli został zamknięty.

 


Jak czytamy na kartce wywieszonej na drzwiach budynku przy ul. Przemysłowej, Polska Grupa Energetyczna Dystrybucja SA Oddział Łódź-Teren zawiadamia, że od stycznia 2013 r. zduńskowolski posterunek zostaje wcielony w struktury Posterunku Energetycznego w Łasku i zaprzestaje działalności. Wszelkie sprawy dotychczas załatwiane tutaj należy kierować pod adres:

Posterunek Energetyczny Łask

ul. Przemysłowa 8

98-100 Łask

tel. (43) 675 54-78

W sprawach dotyczących układów pomiarowych można dzwonić pod numer: (43) 823-23-76.


PGE przypomina, że w wypadku zagrożenia życia z powodu uszkodzeń linii energetycznych czynny jest numer: 991. Odsyła też na swoją stronę internetową: www.lodz-teren.pgedystrybucja.pl

 


See also:
Najnowsze artykuły:

 

Komentarze 

 
#16 2013-01-10 12:17
trzeba znać znaczenie słowa "honor". A "władze" - nie znająCytuję xyz:
z ta energetyka to po prostu skandal.

Władze miasta za punkt honoru powinny sobie wziąć przywrócenie BOK PGE w Zduńskiej Woli.
Cytować
 
 
#15 2013-01-10 10:41
z ta energetyka to po prostu skandal.

Władze miasta za punkt honoru powinny sobie wziąć przywrócenie BOK PGE w Zduńskiej Woli.
Cytować
 
 
#14 2013-01-09 19:45
matko! a u nas jest jasno , widno i odśnieżone? Może Ty znasz inną Zd-Wolę, albo coś przyjmujesz? :)
Cytuję Centurion:
Ciągłe narzekanie nie prowadzi do niczego pozytywnego. Zakłady energetyczne to są obecnie prywatne spółki, które dążą jedynie do maksymalizacji zysku! Jeżdżę dużo po Polsce i nie tylko i widzę, że nasze miasto wcale nieźle wypada na tym tle. Cieszę się, iż miasto jako organizm funkcjonuje. Na Sylwestra byłem na MOSiRze i szczerze się ucieszyłem widząc nasze miejskie służby razem zabezpieczające imprezę i witające z nami nowy rok. Miło popatrzeć jak stoją ramię w ramię: Policja, Straż Miejska, Straż Pożarna i Pogotowie ratunkowe. Szukajmy pozytywów. Popatrzcie na Sieradz, który jest brudny i zaciemniony jak podczas nalotów bo oszczędzają na energii.
Cytować
 
 
#13 2013-01-09 18:30
Cytuję jeżdżący:
Jeżdżę codziennie do Łodzi. Do Szadku koszmar, od Szadku- ok. I też są lasy!!!! Np. las kwiatkowicki. Jedziesz tam jak panisko. /quote]


Od Szadku do Łodzi jedziesz wojewódzką 710 a nie powiatową.
Cytować
 
 
#12 2013-01-09 15:31
Wiecej optymizmu,nasz Ratusz ma już okna montowane w środku zimy-to jest technologia -dachu nie ma a okna już są.
Cytować
 
 
#11 2013-01-09 11:08
a tylko to powiedz Rychlikowi! To jest granda z tym odśnieżaniem. Jeżdżę codziennie do Łodzi. Do Szadku koszmar, od Szadku- ok. I też są lasy!!!! Np. las kwiatkowicki. Jedziesz tam jak panisko. Nie rozumiem, dlaczego ten bezczelny facet ze starostwa nie płaci za to stanowiskiem?Cytuję bryndza:
Bryndza się dzieje w Zduńskiej Woli. Na przykładzie odśnieżania dróg to samo jest. Jeżdżę trochę po okolicy to widzę, że Zduńska wola ma najgorzej odśnieżone drogi w porównaniu do Łasku,Szadku, Pabianic czy Lutomierska.
Cytować
 
 
#10 2013-01-09 09:47
Ciągłe narzekanie nie prowadzi do niczego pozytywnego. Zakłady energetyczne to są obecnie prywatne spółki, które dążą jedynie do maksymalizacji zysku! Jeżdżę dużo po Polsce i nie tylko i widzę, że nasze miasto wcale nieźle wypada na tym tle. Cieszę się, iż miasto jako organizm funkcjonuje. Na Sylwestra byłem na MOSiRze i szczerze się ucieszyłem widząc nasze miejskie służby razem zabezpieczające imprezę i witające z nami nowy rok. Miło popatrzeć jak stoją ramię w ramię: Policja, Straż Miejska, Straż Pożarna i Pogotowie ratunkowe. Szukajmy pozytywów. Popatrzcie na Sieradz, który jest brudny i zaciemniony jak podczas nalotów bo oszczędzają na energii.
Cytować
 
 
#9 2013-01-09 09:41
Potrzeba zajmowania się ratuszem w większym stopniu to co się dzieje to jakaś paranoja.Prezydent miasta zamiast zajmowania się problemami mieszkańców to pilnuje interesów kolegów.Tych samych którzy pracują przy budowie ratusza i zarabiają na tym .A w mieście coraz większa nędza i bezrobocie tylko w urzędach stanowiska się mnożą.
Cytować
 
 
#8 2013-01-09 09:12
Całe szczęście, że "przybywa miejsc pracy"
Cytować
 
 
#7 2013-01-08 22:15
Bryndza się dzieje w Zduńskiej Woli. Na przykładzie odśnieżania dróg to samo jest. Jeżdżę trochę po okolicy to widzę, że Zduńska wola ma najgorzej odśnieżone drogi w porównaniu do Łasku,Szadku, Pabianic czy Lutomierska.
Cytować
 

Dodaj komentarz

Użytkownicy zarejestrowani mogą wprowadzać komentarze bez moderacji. Zachęcamy do rejestracji na portalu ezdunska.pl


Kod antysapmowy
Odśwież

 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski