Reklama
23 Sierpnia 2017 Środa
Dziś imieniny: Apolinarego, Miły, Róży
Do końca roku zostało 131 dni.
Reklama
Reklama

Logowanie


 
Aktualności
Spotkanie z Agnieszką Stein
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Marcin Krystek   
niedziela, 15 kwietnia 2012 14:57

 

Rodzicielstwo Bliskości było głównym tematem sobotniego spotkania z psycholog Agnieszką Stein. Przy okazji autorka promowała swoją najnowszą książkę pt. „Dziecko z bliska”. Organizatorem był zduńskowolski Klub Kangura.

 

 

 
 

W sobotę w niepublicznym żłobku „Maluszkowo” pojawili się rodzice wraz ze swoimi pociechami. Agnieszka Stein opowiadała o swojej książce, której głównym tematem jest Rodzicielstwo Bliskości.

 

- Ksiązka ta jest głównie o dzieciach w wieku przedszkolnym, ale też o relacjach z dziećmi, o rozwoju dzieci o rodzicielstwie w ogóle – mówiła w trakcie spotkania Agnieszka Stein. - Pierwsza część książki dotyczy Rodzicielstwa Bliskości tego co w tym jest takiego wyjątkowego. To rodzicielstwo oparte na więzi i przywiązaniu, w którym podstawowym narzędziem wychowawczym jest budowanie relacji z dzieckiem. Rodzicielstwo Bliskości to termin który daje bardzo dużą swobodę rodzicom, uczy różnych sposobów rozwiązywaniu różnych sytuacji. Te rozwiązania uwzględniają potrzeby rodziców i dzieci.

 

Trakcie spotkania z Agnieszką Stein rozwiewano mity, które narosły wokół terminu Rodzicielstwo Bliskości. Rozmawiano także o trudach wychowawczych, otwarciu się na potrzeby dziecka oraz tworzeniu szczęśliwej rodziny. Rodzice dopytywali m.in. jak nauczyć dziecko, tak aby spało samo.


 

 

 

 

Aktualizowany: niedziela, 15 kwietnia 2012 15:07
 

Komentarze 

 
#2 2012-04-16 09:18
to pan się rozbierał na spotkaniu ? :)
Cytować
 
 
#1 2012-04-16 07:48
dziękujemy za obecność i relację w naszego spotkania. czy nie zostawił Pan w Maluszkowie koszuli?
Cytować
 

Dodaj komentarz

Użytkownicy zarejestrowani mogą wprowadzać komentarze bez moderacji. Zachęcamy do rejestracji na portalu ezdunska.pl


Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników. Portal eZdunska.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich tresc. Komentarze zawierajace wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o jezyku polskim z dnia 7 października 1999r.), będą usuwane.


 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski