Dziś imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłąwa

MKS rozgromił karszniczan [FOTO]
Sport - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski
niedziela, 03 czerwca 2018 10:32

W derbach miasta MKS wysoko pokonał KS Karsznice. Grad goli w drugiej połowie spotkania. Hat-tricka ustrzelił Witold Kubiak (na zdj.)

W meczu derbowym pomiędzy KS Karsznice Zduńska Wola a MKS Zduńska Wola ten drugi zespół okazał się o klasę lepszy. Pierwsza połowa nie zapowiadała tak wysokiej wygranej gości bo pierwsza bramka padła dopiero w 31 minucie po strzale Filipa Jaszczaka. Kilka minut później mogło być 2:0 lecz MKS nie wykorzystał rzutu karnego i pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem gości.

Ale za to druga połowa to festiwal strzelecki zawodników MKSu, a Witold Kubiak ustrzelił klasycznego hat-tricka . Na listę strzelców wpisali się jeszcze - Łukasz Światowy , Kajetan Tomczyk , Mariusz Juszczak i Kamil Ornafel.

Dla piłkarzy z Karsznic była to już druga z rzędu tak dotkliwa porażka. W poprzedniej kolejce ulegli 0:7 Jutrzence Warta.

KS Karsznice - MKS Zduńska Wola 0:8 (0:1)

Bramki: Witold Kubiak 3, Łukasz Światowy, Kajetan Tomczyk, Mariusz Juszczak, Filip Jaszczak, Kamil Ornafel .

MKS kolejny mecz rozegra  na własnym boisku w sobotę 9 czerwca z Piastem Błaszki. KS Karsznice na wyjeździe zmierzy się z GKS Chojne.