Dziś imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

Sport - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski
wtorek, 20 marca 2018 11:10

Piłkarze Gatty Active pokonali na wyjeździe AZS Katowice i wciąż mają 4 punkty przewagi nad FC Toruń.

Pierwsza połowa tego meczu zakończyła się bezbramkowo. Ale już po niespełna 90 sekundach drugiej części gry Gatta prowadziła już 2:0 po trafieniach Mateusza Olczajka i Arkadiusz Szypczyńskiego. Kamil Kmiecik minutę później trafił „na kontakt”, ale po kolejnej minucie Daniel Krawczyk podwyższył na 3:1. Gospodarze starali się odrobić straty ui prawie im się to udało, bo w 28 minucie po strzale Wojtyny było już tylko 3:2. Gatta jednak bardzo dobrze i co najważniejsze niezwykle skutecznie zagrała ostatnie 10 minut spotkania. W 37 minucie ponownie gola zdobył Olczak a na „do widzenia” w 40 minucie trafił Michał Marciniak i mecz zakończył się zwycięstwem Gatty Active 5:2. To zwycięstwo pozwoliło Gattcie utrzymać 4-punktową – ważną w perspektywie play offów – przewagę nad FC Toruń. A już w najbliższy weekend zduńskowolan czeka wyjazdowa potyczka z Red Dragons Pniewy.