4. Trampolina Cup [FOTO]
Sport - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski
czwartek, 01 lutego 2018 21:39

„Trampolina ZDW” oraz „My Tu Tylko Sprzątamy” – to zwycięzcy 4. Turnieju Trampolina Cup.

Po raz  czwarty   młodzieżowy klub Trampolina ze Zduńskiej Woli zorganizował  przy współpracy z Parafią Św. Antoniego turniej w halowej piłce nożnej. Zawody trwały 3 dni. Wzięło w nich udział ok. 180 młodych zawodników  w dwóch kategoriach wiekowych : gimnazjalnej (dwie grupy) i ponad gimnazjalnej (trzy grupy) . Mecze rozgrywano w hali sportowej  przy SP 6. Finały a także rozdanie nagród odbyło się dziś.

W finale gimnazjalistów zwyciężyła Trampolina Zd-Wola która pokonała 2:1 Maćki ze Zduni. 3 miejsce zajęli Albatrosi

W finale ponadgimnazjalnym najlepszą drużyną okazała się MyTuTylkoSprzątamy pokonując w finale 4:0 WXA Widawa. 3 miejsce zajęli Coco Jambo.

Najlepsi strzelcy : Aleksander Gustaw i Kacper Kosmala

Najlepsi bramkarze : Adam Rybak i Jakub Stawek