Reklama
21 Października 2018 Niedziela
Dziś imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza
Do końca roku zostało 72 dni.
Reklama
Reklama

 
Smok pożarty przez lwa
Sport - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
sobota, 18 listopada 2017 21:10


Piłkarze Gatty Active śrubują fantastyczny rekord serii zwycięstw we własnej hali. Dziś rozgromili Red Dragons Pniewy.

 

Pierwszą bramkę dla Gatty już w 1 minucie strzelił Igor Sobalczyk posyłając z pierwszej piłki z dystansu „pocisk armatni” przy którym bramkarz gości niewiele miał do powiedzenia. Ten gol z pewnością może kandydować do miana najładniejszego gola jesieni. Do kapitana Gatty, który ponownie rozegrał bardzo dobre spotkanie, należało również „ostatnie słowo” w pierwszej części gry. W 19 minucie dostał piłkę od Marciniaka i podwyższył na 2:0.

Na kolejnego gola kibice musieli czekać aż do 30 minuty. Trafił wówczas Mateusz Kostecki i było już tylko 2:1. Ale Gatta to klasowy zespół. Dziś również, podobnie jak tydzień temu z AZSem, była nie do zatrzymania. Red Dragons rozgrywali dobry mecz. Mieli kilka znakomitych sytuacji podbramkowych, ale to nasi strzelali gole w tym spotkaniu. Goście jeszcze dobrze nie opuścili rąk ciesząc się po zdobytej bramce, gdy Daniel Krawczyk strzałem z bliska podwyższył na 3:1. Trzy minuty później Michał Marciniak technicznie przelobował bramkarza i trafił na 4:1. Po kolejnych trzech minutach na listę strzelców ponownie wpisał się Krawczyk, wykorzystują dogranie Szymczaka. To właśnie Michał Szymczak ustalił wynik meczu na 6:1 w 40 minucie, gdy wyłuskał piłkę pod bramką gości i przytomnie zmieścił ją w siatce.
Gatta wciąż udowadnia, że we własnej hali jest nie do pokonania. Piłkarzom trenerów Wojtka Sopura i Marcina Stanisławskiego tym bardziej należą się słowa uznania, że pniewianie byli dziś znacznie trudniejszym przeciwnikiem niż tydzień temu drużyna z Katowic. Kibice, którzy szczelnie wypełnili dziś halę przy ulicy Złotej byli z pewnością kompletnie usatysfakcjonowani. W najbliższej kolejce zduńskowolanie wyjeżdżają do Bielska Białej gdzie w absolutnym hicie tej jesieni zmierzą się z Rekordem, który w tych rozgrywkach gromi kolejno wszystkich rywali.

 

 

Aktualizowany: sobota, 18 listopada 2017 21:17
 
 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski