Reklama
21 Listopada 2018 Środa
Dziś imieniny: Janusza, Marii, Reginy
Do końca roku zostało 41 dni.
Reklama
Reklama

 
Porażka tenisistów [FOTO]
Sport - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
niedziela, 12 listopada 2017 11:34


Tenisiści IKS Start nie dali rady znacznie wyżej notowanemu BISTS Bielsko Biała i wysoko przegrali to spotkanie.

BISTS Bielsko Biała to zespół, który nie tak dawno pokonał 8:2 lidera tabeli 1 ligi grupy południowej GMKS Strzelec Frysztag. Na dodatek IKS Start Zduńska Wola zagrał bez swojego lidera Tomasza Wiśniewskiego. Zduńskowolanie ambitnie walczyli w tym meczu o każdy punkt lecz przegrali 2:8. Punky przeciwnikom urwał Grzegorz Janczewski oraz debel Sankowski/Kaczmarek. Andrzej Kaczmarek był również najbliżej z naszych zawodników wywalczenia kolejnych indywidualnych zwycięstw. W obu swoich singlach prowadził już 2:0 lecz przegrał 2:3. Bardziej doświadczeni i wyżej notowani goście chwalili po tym meczu naszą drużynę i podkreślali, że mimo takiego wyniku, zwycięstwo nie przyszło im łatwo. W tym roku zduńskowolan czeka jeszcze jedno spotkanie, wyjazdowe 22 grudnia.      

 


See also:
Najnowsze artykuły:

Aktualizowany: niedziela, 12 listopada 2017 11:45
 
 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski