Reklama
21 Października 2018 Niedziela
Dziś imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza
Do końca roku zostało 72 dni.
Reklama
Reklama

 
Sukcesy zduńskowolan w Pucharze Polski [FOTO]
Sport - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
wtorek, 07 listopada 2017 10:19

W Zduńskiej Woli odbył się Puchar Polski Mieszanych Sztuk Walki. Z ogromnymi sukcesami wystartowali w nich zawodnicy gospodarzy – Zduńskowolskiego Bractwa Thratlonu Sztuk Walki.

W imprezie wzięło ponad 200 uczestników z  Łodzi, Żarowa, Lipna, Tuliszkowa, Konina, Wilkowic, Chocenia, Skaryszewa, Bydgoszczy, Turku, Sompolna, Łasku i Zduńskiej Woli. Zawodnicy rywalizowali w kilku formułach takich jak : sumo-grappling, karate, grappling, kalaki, k1 light i k1 rules. Puchar został podzielony na trzy etapy , żeby impreza przebiegała sprawnie i bez obciążania najmłodszych  uczestników długim oczekiwaniem na dekorację . Dzieci rywalizowały w godzinach dopołudniowych , a kadeci i juniorzy młodsi po południu. Bezpośrednio po zakończeniu rywalizacji w poszczególnych formułach dzieci były dekorowane pucharami, dyplomami. Natomiast finały i dekoracje kadetów, juniorów, a także walki pokazowe z udziałem zawodników Zduńskowolskiego Bractwa odbywały się na profesjonalnym ringu, po raz pierwszy zaprezentowanym w naszym mieście. Każdy finalista wychodził na ring przy zapowiedzi , profesjonalnym oświetleniu i oprawie.

Znakomicie na tych zawodach zaprezentowali się zawodnicy Zduńskowolskiego Bractwa TSW: w formule grappling Kordian Ziółkowski – I miejsce,  Mateusz Rawicki - Imiejsce, Filip Sobczak - II miejsce, III miejsce - Tymek Kosuń.  W formule kalaki : Kacper Domagała - I miejsce, Kordian Ziółkowski - I miejsce, Tymek Kosuń - I miejsce, Maks Buczyński - I miejsce , Stanisław Wojtalak - II miejsce, Mateusz Rawicki - II miejsce, Filip Sobczak - III miejsce . Ponadto czteroosobowa reprezentacja , która wystąpiła w walkach wieczoru wygrała swoje pojedynki. Zwycięski skład walk wieczoru: Adrian Paczkowski, Arek Dyba, Damian Skotnicki, Radosław Grafiński

- Jestem dumny z moich podopiecznych, którzy osiągnęli wspaniały wynik. Osiągnęliśmy wielki sukces jako gospodarze – skomentował Piotr Bąk, trener zawodników ZBTSW i główny organizator Pucharu Polski.                  

 

Aktualizowany: wtorek, 07 listopada 2017 10:46
 
 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski