Reklama
11 Grudnia 2017 Poniedziałek
Dziś imieniny: Biny, Damazego, Waldemara
Do końca roku zostało 21 dni.
Reklama
Reklama

 
MKS – w pogoni za Pogonią [FOTO]
Sport - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
niedziela, 24 września 2017 20:11Zdziesiątkowany MKS pokonał GKS Chojne i na 4 punkty zbliżył się do Pogoni, która w meczu na szczycie, zremisowała z „Juve”. Mecz karszniczan został przełożony.

 

Coraz ciekawiej robi się w roZgrywkach sieradzkiej okręgówki. W sobotę, przetrzebiony chorobami i absencjami za kartki MKS po niebyt ładnym meczu wywalczył upragnione 3 punkty i zdołał pokonać zdecydowanie niżej notowany GKS Chojne 1 do 0. To sprawiło, że podopieczni Rafała Bartona uzbierali już 15 punktów i tracą tylko 1 do Jutrzenki Warta, która zremisowała bezbramkowo u siebie z naszą Pogonią. Piłkarze Olejniczaka i Kalety utrzymali tym samym fotel lidera i 3-punktową przewagę nad „Juve”. Niezwykle atrakcyjnie wobec tego zapowiadają się najbliższe derby – pierwsze z aż sześciu, które czekają nas w tym sezonie. Już w najbliższą sobotę Pogoń podejmować będzie MKS.

 

Mecz pomiędzy KS Karsznice a MULKS Łask został przełożony z uwagi na bardzo zły stan murawy w Łasku. Karszniczanie na razie są n 8 pozycji, ale jeśli wygrają z Łaskiem, mają szansę wskoczyć na pozycję 6 albo nawet 5.

fot. Lech Kulma
See also:
Najnowsze artykuły:

Aktualizowany: wtorek, 26 września 2017 06:34
 
 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski