Reklama
23 Maja 2018 Środa
Dziś imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty
Do końca roku zostało 223 dni.
Reklama
Reklama

 
Remis w Nowym Targu [FOTO]
Sport - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
poniedziałek, 05 czerwca 2017 10:15Niezwykle ciekawy był rozegrany w Nowym Targu pierwszy mecz barażowy o wejście do I Ligi Tenisa Stołowego pomiędzy IKS Start Zduńska Wola a miejscowym KS Gorce. Zduńskowolanie trafili na godnych siebie rywali i zremisowali to spotkanie. Rewanż w Zduńskiej Woli zapowiada się więc niezwykle emocjonująco.

Oto relacja z tego meczu trenera zduńskowolskich tenisistów Bogusław Pabicha:

Na pierwsze z dwóch najważniejszych spotkań o wejście do I ligi, drużyna IKS "START" udała się do Nowego Targu już w piątek 02 czerwca.

Po porannym sobotnim lekkim treningu, będącym rozpoznaniem hali, o godzinie 15 rozpoczęła się rywalizacja z bardzo dobrą drużyną KS GORCE Nowy Targ - zwycięzcą województw podkarpackiego i małopolskiego. Gospodarze zapewnili bardzo dobre, profesjonalne warunki techniczne i socjalne do przeprowadzenia rozgrywek, jak również pozytywną sportową atmosferę.

W pierwszej fazie meczu zaowocowało rozstawienie naszych zawodników i po pierwszych 4 pojedynkach indywidualnych nasz zespół prowadził 3 : 1. Debel Wiśniewski-Kaczmarek kontra Klag-Mozdyniewicz - wygrana 3 : 1, a drugi debel Gierak-Pabich P. kontra Kierski-Czyszczoń przegrana 1 : 3, co dało wynik 4 : 2 dla naszej drużyny przed ostatnimi grami indywidualnymi.

Drużyna KS GORCE Nowy Targ doświadczona w rozgrywkach pierwszoligowych (2013-2014) nie oddała pola i spośród ostatnich 4 pojedynków wygrała trzy, ustępując jedynie liderowi naszej drużyny Tomaszowi Wiśniewskiemu, który z najlepszym nowotarżaninem Tomaszem Klagiem zwyciężył 3 : 1. To było bardzo ciekawe, trzymające w napięciu do samego końca, ponad trzygodzinne spotkanie.

Przywieźliśmy z Nowego Targu remis 5 : 5, co w naszej ocenie jest dobrą zaliczką przed meczem rewanżowym , który odbędzie się 10 czerwca 2017 r. w Zduńskiej Woli.

Losy awansu do I ligi są wciąż jednakowo otwarte dla obu drużyn, zapowiada się więc równie emocjonujący pojedynek na który serdecznie zapraszamy”.

fot.: IKS Zduńska Wola


 

 

Aktualizowany: poniedziałek, 05 czerwca 2017 10:26
 

Dodaj komentarz

Użytkownicy zarejestrowani mogą wprowadzać komentarze bez moderacji. Zachęcamy do rejestracji na portalu ezdunska.pl


Kod antysapmowy
Odśwież

 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski