Reklama
25 Lipca 2017 Wtorek
Dziś imieniny: jakuba, Krzysztofa, Walentyny
Do końca roku zostało 160 dni.
Reklama
Reklama

Logowanie


 
Aktualności
Remis w Nowym Targu [FOTO]
Sport - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
poniedziałek, 05 czerwca 2017 10:15Niezwykle ciekawy był rozegrany w Nowym Targu pierwszy mecz barażowy o wejście do I Ligi Tenisa Stołowego pomiędzy IKS Start Zduńska Wola a miejscowym KS Gorce. Zduńskowolanie trafili na godnych siebie rywali i zremisowali to spotkanie. Rewanż w Zduńskiej Woli zapowiada się więc niezwykle emocjonująco.

Oto relacja z tego meczu trenera zduńskowolskich tenisistów Bogusław Pabicha:

Na pierwsze z dwóch najważniejszych spotkań o wejście do I ligi, drużyna IKS "START" udała się do Nowego Targu już w piątek 02 czerwca.

Po porannym sobotnim lekkim treningu, będącym rozpoznaniem hali, o godzinie 15 rozpoczęła się rywalizacja z bardzo dobrą drużyną KS GORCE Nowy Targ - zwycięzcą województw podkarpackiego i małopolskiego. Gospodarze zapewnili bardzo dobre, profesjonalne warunki techniczne i socjalne do przeprowadzenia rozgrywek, jak również pozytywną sportową atmosferę.

W pierwszej fazie meczu zaowocowało rozstawienie naszych zawodników i po pierwszych 4 pojedynkach indywidualnych nasz zespół prowadził 3 : 1. Debel Wiśniewski-Kaczmarek kontra Klag-Mozdyniewicz - wygrana 3 : 1, a drugi debel Gierak-Pabich P. kontra Kierski-Czyszczoń przegrana 1 : 3, co dało wynik 4 : 2 dla naszej drużyny przed ostatnimi grami indywidualnymi.

Drużyna KS GORCE Nowy Targ doświadczona w rozgrywkach pierwszoligowych (2013-2014) nie oddała pola i spośród ostatnich 4 pojedynków wygrała trzy, ustępując jedynie liderowi naszej drużyny Tomaszowi Wiśniewskiemu, który z najlepszym nowotarżaninem Tomaszem Klagiem zwyciężył 3 : 1. To było bardzo ciekawe, trzymające w napięciu do samego końca, ponad trzygodzinne spotkanie.

Przywieźliśmy z Nowego Targu remis 5 : 5, co w naszej ocenie jest dobrą zaliczką przed meczem rewanżowym , który odbędzie się 10 czerwca 2017 r. w Zduńskiej Woli.

Losy awansu do I ligi są wciąż jednakowo otwarte dla obu drużyn, zapowiada się więc równie emocjonujący pojedynek na który serdecznie zapraszamy”.

fot.: IKS Zduńska Wola


 

 

Aktualizowany: poniedziałek, 05 czerwca 2017 10:26
 

Dodaj komentarz

Użytkownicy zarejestrowani mogą wprowadzać komentarze bez moderacji. Zachęcamy do rejestracji na portalu ezdunska.pl


Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników. Portal eZdunska.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich tresc. Komentarze zawierajace wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o jezyku polskim z dnia 7 października 1999r.), będą usuwane.


 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski