Reklama
20 Września 2017 Środa
Dziś imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty
Do końca roku zostało 103 dni.
Reklama
Reklama

Logowanie


 
Aktualności
Pobiegli w I Pomarańczowej Piątce [FOTO]
Sport - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
wtorek, 23 maja 2017 07:32


Ponad 400 osób wzięło udział w biegu o nazwie I Piątka Pomarańczowej Pomocy. Patronem biegu rozgrywanego ulicami Zduńskiej Woli był marszałek województwa łódzkiego.  Najszybciej na linię mety dotarł oczywiście Artur Kozłowski.

 

Bieg o nazwie I Piątka Pomarańczowej Pomocy rozgrywany był na dystansie 5 kilometrów. Ponad 400 biegaczy wystartowało z ulicy Piwnej, by zrobić dwa okrążenia ulicami Kobusiewicza i Łaską. Najszybciej na linię mety dotarł oczywiście nasz długodystansowiec olimpijczyk sieradzanin Artur Kozłowski.

 

- Moje założenia były takie, żeby sprawdzić się, zobaczyć, jaka jest forma. Celem było 15 minyt. Udało się złamać to 15 minut tak, także  jestem bardzo zadowolony. Do tego pierwsze miejsce w biegu, więc jestem bardzo zadowolony. Sama trasa jest bardzo fajna, bardzo dużo kibiców na trasie. (…) Atmosfera na samym biegu naprawdę bardzo fajna – mówił tuż po przekroczeniu linii mety nasz najlepszy długodystansowiec.  

Wśród pań triumfowała zduńskowolanka Martyna Balcerzak. Oprócz Urzędu Marszałkowskiego, patronami imprezy zorganizowanej przez Klub Rajsport Sieradz był Starostwo Powiatowe w Zduńskiej Woli oraz Powiatowe Centrum Kultury Sportu i Rekreacji, na terenie którego odbyło się uroczyste wręczenie medali biegaczom i chodziarzom, którzy także rywalizowali w tej imprezie. Warto dodać, że podczas biegu zbierano pieniądze na wózek inwalidzki dla niepełnosprawnego chłopca.

 

Aktualizowany: wtorek, 23 maja 2017 08:51
 

Dodaj komentarz

Użytkownicy zarejestrowani mogą wprowadzać komentarze bez moderacji. Zachęcamy do rejestracji na portalu ezdunska.pl


Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników. Portal eZdunska.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich tresc. Komentarze zawierajace wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o jezyku polskim z dnia 7 października 1999r.), będą usuwane.


 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski