Reklama
22 Lipca 2018 Niedziela
Dziś imieniny: Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca
Do końca roku zostało 163 dni.
Reklama
Reklama

 
Pobiegli w I Pomarańczowej Piątce [FOTO]
Sport - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
wtorek, 23 maja 2017 07:32


Ponad 400 osób wzięło udział w biegu o nazwie I Piątka Pomarańczowej Pomocy. Patronem biegu rozgrywanego ulicami Zduńskiej Woli był marszałek województwa łódzkiego.  Najszybciej na linię mety dotarł oczywiście Artur Kozłowski.

 

Bieg o nazwie I Piątka Pomarańczowej Pomocy rozgrywany był na dystansie 5 kilometrów. Ponad 400 biegaczy wystartowało z ulicy Piwnej, by zrobić dwa okrążenia ulicami Kobusiewicza i Łaską. Najszybciej na linię mety dotarł oczywiście nasz długodystansowiec olimpijczyk sieradzanin Artur Kozłowski.

 

- Moje założenia były takie, żeby sprawdzić się, zobaczyć, jaka jest forma. Celem było 15 minyt. Udało się złamać to 15 minut tak, także  jestem bardzo zadowolony. Do tego pierwsze miejsce w biegu, więc jestem bardzo zadowolony. Sama trasa jest bardzo fajna, bardzo dużo kibiców na trasie. (…) Atmosfera na samym biegu naprawdę bardzo fajna – mówił tuż po przekroczeniu linii mety nasz najlepszy długodystansowiec.  

Wśród pań triumfowała zduńskowolanka Martyna Balcerzak. Oprócz Urzędu Marszałkowskiego, patronami imprezy zorganizowanej przez Klub Rajsport Sieradz był Starostwo Powiatowe w Zduńskiej Woli oraz Powiatowe Centrum Kultury Sportu i Rekreacji, na terenie którego odbyło się uroczyste wręczenie medali biegaczom i chodziarzom, którzy także rywalizowali w tej imprezie. Warto dodać, że podczas biegu zbierano pieniądze na wózek inwalidzki dla niepełnosprawnego chłopca.

 

Aktualizowany: wtorek, 23 maja 2017 08:51
 

Dodaj komentarz

Użytkownicy zarejestrowani mogą wprowadzać komentarze bez moderacji. Zachęcamy do rejestracji na portalu ezdunska.pl


Kod antysapmowy
Odśwież

 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski