Reklama
20 Września 2017 Środa
Dziś imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty
Do końca roku zostało 103 dni.
Reklama
Reklama

Logowanie


 
Aktualności
Kielczanie znów bez szans [FOTO]
Sport - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
poniedziałek, 15 maja 2017 09:51


 

Tenisiści stołowi IKS Start Zduńska Wola zrobili drugi krok do I ligi. W rewanżowym meczu barażowym ponownie nie dali szans tenisistom z Kielc. Teraz przed nimi trudniejszy rywal z Nowego Targu.


W Kielcach rozegrano rewanżowe spotkanie  I szczebla meczów barażowych o wejście do I ligi męskiej, grupy południowej z zespołem PKS POLONIA BIAŁOGON Kielce.

Mimo wzmocnienia drużyny przeciwnej, mecz zakończył się takim samym wynikiem jak w Zduńskiej Woli, czyli 9:1 dla IKS "START" (w dwumeczu 18:2!).

 

Następnym etapem walki o I ligę jest dwumecz ze zwycięską drużyną grupy VI - woj. małopolskie i podkarpackie, czyli KS GORCE Nowy Targ. Drużyna ta w latach 2013-2014 zajmowała 5 miejsce w I lidze. Kibice tenisa stołowego i zawodnicy IKS „Start” spodziewają się więc trudnych pojedynków. Gospodarz pierwszego meczu będzie rozlosowany przez Wydział Rozgrywek Polskiego Związku Tenisa Stołowego. Prawdopodobne terminy pojedynków następnego etapu baraży to 27 maja i 3 czerwca 2017 r.
 

 

Dodaj komentarz

Użytkownicy zarejestrowani mogą wprowadzać komentarze bez moderacji. Zachęcamy do rejestracji na portalu ezdunska.pl


Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników. Portal eZdunska.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich tresc. Komentarze zawierajace wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o jezyku polskim z dnia 7 października 1999r.), będą usuwane.


 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski