Reklama
20 Września 2017 Środa
Dziś imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty
Do końca roku zostało 103 dni.
Reklama
Reklama

Logowanie


 
Aktualności
Podział punktów w Toruniu
Sport - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
poniedziałek, 15 maja 2017 07:02Remis przywiozła Gatta z wyjazdowego spotkania w Toruniu. Rekord Bielsko – Biała zremisował natomiast w Szczecinie. Sytuacja w grupie mistrzowskiej zrobiła się Bardzo ciekawa..

Pierwszy w fazie finałowej wyjazdowy mecz był dla Gatta bardzo trudny. Rozpoczął się fatalnie, bo zduńskowolanie stracili gola już w 9 sekundzie. W 7 minucie przegrywali już 0:2. Ale Gatta to ambitna drużyna z charakterem, co udowadniała nam już niejednokrotnie. W 10. minucie kontaktowego gola zdobył Mariusz Milewski a w 14. wyrównał Michał Marciniak (na zdj.). Było więc 2:2

Po przerwie to gości w 34 minucie ponownie objęli prowadzenie, ale wynik meczu, kilkadziesiąt sekund później wyrównał Marcin Stanisławski. Tym sposobem zduńskowolanie wywieźli z Torunia tylko 1 punkt, ale nie stracili jednopunktowego dystansu do Rekordu, który także zremisował w Szczecinie i również 3:3. W najbliższą sobotę o 18:00, w przedostatniej kolejce tego sezonu, Gatta podejmować będzie Pogoń Szczecin. Rekord natomiast zagra u siebie z bardzo mocnym Clearexem.      


See also:
Najnowsze artykuły:

 

Dodaj komentarz

Użytkownicy zarejestrowani mogą wprowadzać komentarze bez moderacji. Zachęcamy do rejestracji na portalu ezdunska.pl


Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników. Portal eZdunska.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich tresc. Komentarze zawierajace wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o jezyku polskim z dnia 7 października 1999r.), będą usuwane.


 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski