Efektowne zwycięstwo MKS [FOTO] | Ezdunska - Portal informacyjny Zduńskiej Woli
Dziś imieniny: Bogusława, Bronisława, Ilony

Efektowne zwycięstwo MKS [FOTO]
Sport - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski
niedziela, 19 czerwca 2016 09:58

Wczoraj rozegrano ostatnią kolejkę meczów sieradzkiej klasy okręgowej sezonu 2015/16. MKS Zduńska Wola przypieczętował 6 pozycję w lidze pokonując na wyjeździe KS Chojne. Ale to gospodarze już po pięciu minutach spotkania prowadzili 1:0 po strzale Kamila Górznego.

Zawodnicy MKS tą sytuacją zostali podrażnieni i z każdą minutą zdobywali przewagę w meczu. W 22 minucie dobrze dysponowany Dawid Kończak zdobył gola wyrównującego a zaraz po przerwie strzelił bramkę na 3:1. W całym meczu miał cztery asysty. Druga połowa należała już do drużyny MKSu, w której strzeli 4 gole a całe spotkanie zakończyło się wynikiem  6:1 dla zduńskowolan. Również w drugiej połowie trener MKS Tomasz Ziółkowski desygnował do gry juniora Adriana Filipiaka. Był to jego debiut w piłce seniorskiej. Nadmienić trzeba że awans do IV ligi wywalczył sobie zespół LKS Kwiatkowice.

KS Chojne - MKS Zduńska Wola 1:6 (1:2 )

Bramki dla MKS : Dawid Kończak 22',46', Łukasz Rakowski 45',

Dawid Kępniak 61', Jakub Ratajczyk 63', Piotr Tomczyk 82'.

Bramka dla KS Chojne - Kamil Górzny .

Skład MKS :  Kamil Ruszkowski - Mariusz Pietrzak,Filip Sowiński,Szymon Ratajczyk,Adrian Banasiak,Dawid Kończak,

Łukasz Rakowski,Witold Kubiak,Łukasz Szczepański,Filip Jaszczak,Dawid Kepniak,Adrian Filipiak,Szymon Szmyt,

Jakub Ratajczyk,Przemysław Pawłowski,Piotr Tomczyk.