Reklama
18 Sierpnia 2017 Piątek
Dziś imieniny: Bogusława, Bronisława, Ilony
Do końca roku zostało 136 dni.
Reklama
Reklama

Logowanie


 
Aktualności
Dotkliwa porażka MKSu. Przegrała także Pogoń
Sport - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
niedziela, 25 października 2015 19:34

Nie powiodło się w tej kolejce naszym piłkarskim drużym seniorskim. W Sieradzkiej Klasie Okręgowej MKS przegrał u siebie z Gal Gazem Galewice aż 1:7. Z kolei Pogoń w klasie A przegrała na wyjeśdzie 2:3 z UKSem Ustków.

Z pewnością coś niedobrego dzieje się z drużyną MKSu, która początek swojego pierwszego sezonu w okręgówce miała przecież bardz obiecujący. Tymczasem w ostatnich sześciu kolejkach piłkarze Romualda Solarka tylko raz wygrali, raz zremisowali i aż czterokrotnie schodzili z boiska pokonani. We wczorajszym meczu ze znacznie wyżej notowanymi Galewicami, nawet nie o samą porażkę chodzi, a o jej rozmiar. Zduńskowolanie przegrali aż 1 : 7 i spadli na 14. miejsce w 18 - drużynowym zestawieniu.
Pogoń - dotychczasowy lider Sieradzkiej Klasy A zmierzył się w Ustkowie z 6-tym w tabeli UKSem. Zduńskowolanie przegrali zaledwie jednym trafieniem, ale to wystarczyło, żeby stracili pozycję lidera na rzecz MULKS Łask. Tracą do łaskowian tylko 1 punkt, ale za to piłkarzom Grzegorza Kalety depczą po piętach z identyczną ilością zgromadzonych punktów Sokół Goszczanów, oraz znakmicie spisujaca się w tym sezonie Victoria Szadek.

fot: Lech Kulma  


See also:
Najnowsze artykuły:

Aktualizowany: niedziela, 25 października 2015 19:40
 

Komentarze 

 
#1 2015-10-25 23:50
Tylko POGON Nasz KS
Cytować
 

Dodaj komentarz

Użytkownicy zarejestrowani mogą wprowadzać komentarze bez moderacji. Zachęcamy do rejestracji na portalu ezdunska.pl


Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników. Portal eZdunska.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich tresc. Komentarze zawierajace wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o jezyku polskim z dnia 7 października 1999r.), będą usuwane.


 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski