Reklama
22 Lipca 2018 Niedziela
Dziś imieniny: Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca
Do końca roku zostało 163 dni.
Reklama
Reklama

 
MKS i Pogoń - na tarczy
Sport - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
niedziela, 27 września 2015 17:58

Obie piłkarskie reprezentacje naszego miasta niestety przegrały swoje ligowe spotkania. Wczoraj MKS uległ Czarnym Rząśnia a dziś Pogoń - MULKSowi Łask.

MKS w meczu z Czarnymi Rząśnia słabo zagrał zwłaszca pierwszą polowę. Rząśnianie bezlitośnie wykrzystali błędy w obronie naszego zepołu i już po piewrszych 45 minutach prowadzili aż 3:0. Taką stratę niezwykle ciężko odrobić, zwłaszcza wtedy, gdy gra się nie układa. Na początku drugiej części zduńskowolanie strzelili gola, a później jeszcze dołożyli srugiego za sprawą Łukasza Rakowskiego, który z rzutu wolnego huknął pod poprzeczke a piłka odbijając się od nie spadła tuż za linią brankową, ale pilkarzom Romualda Solarka zabrakło już czasu, sił i pomysłu na to, aby chociaż zdobyć 1 punkt z dobrze prezenrującym się zespołem z Rząśni. I przegrali ostatecznie 2:3.
Pogoń w meczu na szczycie podejmowała dziś wicelidera MULKS Łask. Piłkarze Grzegorza Kalety momentami grali lepiej od łaskowian, ale zabraklo im skuteczności. Po pierwszej polowie przegrywali 1:2. Tuż po wznowieniu zdobyli gola na remis i wydawało się, że są w stanie wygrać ten mecz. Niestety 2 fatalne błędy w obronie pogrzebały tę szansę. piłkarze z Łasku wykorzystali je bez trudu i wyszli na bezpieczne dwubramkowe prowadzenie. Gol w ostatnich minutach zmniejszył tylko rozmiary porażki, lecz Pogoń nie zdołała już mienić losów tego spotkania i przegrała z MULKS Łask 3:4.

fot: Lech Kulma   

See also:
Najnowsze artykuły:

Aktualizowany: niedziela, 27 września 2015 18:48
 

Komentarze 

 
#1 2015-09-27 20:58
Łaskowiaki kontrolowali mecz przez całe spotkanie dopóki Grzesiek będzie grał a nie trenował i frekwencja na treningach się nie poprawi to będziemy przegrywać, No i chamstwo "naszych zawodników" Plisiecki zamiast się kłócić zacznij grać
Cytować
 

Dodaj komentarz

Użytkownicy zarejestrowani mogą wprowadzać komentarze bez moderacji. Zachęcamy do rejestracji na portalu ezdunska.pl


Kod antysapmowy
Odśwież

 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski